Gyöngyszem a bazársoron

Regina Kávéház & Étterem ZalakarosRegina Kávéház & Étterem Zalakaros a térképen

Kiváló 2018. áprilisban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2018. április 28.
Óriási felfedezés volt az étterem a MenDan Hotel mögötti bazársor száraz csúszda felőli végén.
Egész évben üzemelő étterem, családi vállalkozás, ami mindenhonnan visszaköszön.
A la carte és napi menü kínálat, isteni kávék, modern desszertek és jégkrém is van.
Kívül-belül egyedi, hangulatos berendezés.
Fedett, szélvédett terasz szintén gyönyörű dekorral, gyereksarok, rengeteg játékkal, nagyon tetszett mindkét gyerekemnek.
A mosdó szuper tiszta, minden pipere megtalálható, amire egy gyerekes családnak szüksége lehet.
Kedves, profi kiszolgálás, finom ételek, engem teljesen elvarázsolt.
Ide is szeretnék visszajárni :)
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Regina Kávéház & Étterem Zalakaros - Külső képRegina Kávéház & Étterem Zalakaros - Étel/ital

Regina Kávéház & Étterem további értékelései

2019.03.29családjával
Családdal érkeztünk a étteremben. Kedves kiszolgálás finom ételek jellemzik! Ár érték arányban tökéletes!
2018.04.17családjával
Már az előző években is többször jártunk itt (csak az "itt jártam" nem ismerte a helyet). A tapasztalat mindig kedvező volt, azért ismételtünk. Kellemes belső tér, ügyes kis "sátor"fedésű terasz. Tisztaság, udvariasság.Korrekt árak. Az ételek érezhetően jó alapanyagokból, frissen készülnek....
Orwa Apartman II. Zalakaros - Legjobb ár
2024.06.30-ig