lavande: Gyöngyszem a bazársoron - Regina Kávéház & Étterem Zalakaros

4. helyezett a 27 zalakarosi étterem közül

Gyöngyszem a bazársoron

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 28. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Óriási felfedezés volt az étterem a MenDan Hotel mögötti bazársor száraz csúszda felőli végén.
Egész évben üzemelő étterem, családi vállalkozás, ami mindenhonnan visszaköszön.
A la carte és napi menü kínálat, isteni kávék, modern desszertek és jégkrém is van.
Kívül-belül egyedi, hangulatos berendezés.
Fedett, szélvédett terasz szintén gyönyörű dekorral, gyereksarok, rengeteg játékkal, nagyon tetszett mindkét gyerekemnek.
A mosdó szuper tiszta, minden pipere megtalálható, amire egy gyerekes családnak szüksége lehet.
Kedves, profi kiszolgálás, finom ételek, engem teljesen elvarázsolt.
Ide is szeretnék visszajárni :)

Ételek / Italok: Kiváló

Szeretnéd követni lavande felhasználót?    Igen

8749 Zalakaros
Gyógyfürdő tér 7/1.

2019. március 29.
Családdal érkeztünk a étteremben. Kedves kiszolgálás finom ételek jellemzik! Ár érték arányban tökéletes!

2018. április 17.
Már az előző években is többször jártunk itt (csak az "itt jártam" nem ismerte a helyet). A tapasztalat mindig kedvező volt, azért ismételtünk. Kellemes belső tér, ügyes kis "sátor"fedésű terasz. Tisztaság, udvariasság.Korrekt árak. Az ételek érezhetően jó alapanyagokból, frissen készülnek....