Téli wellnes

Arany Apartmanházak ZalakarosArany Apartmanházak Zalakaros a térképen

Kiváló 2016. januárban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2016. május 15.
Középkorú pár vagyunk 2 lányunkkal.Egyikük 22 éves,már félig meddig kirepült a csládi fészekből,és már a dolgozók táborát erősíti.Kisebbik lányunk még"csak"17 éves,középiskolába jár.Párom fodrász.Én Külföldön dolgozom már.Nem könnyű össze egyeztetnünk egy rövidebb kiruccanást sem.(főleg hogy ezt meglepetésnek szántam).
Évente egyszer-kétszer tudunk elmenni 2-3 napos kisebb nyaralásokra.Nem kis szervezés árán.
2015-ben páromat megműtötték,ami után a felépülése sajnos csak lassan megy.Ezért is döntöttem úgy,karácsonyra meglepem a családomat egy pár napos gyógyfürdős pihenéssel.
Elkezdtem utána járni,melyik gyógyvíz lenne a legjobb mindannyiunknak.Így esett a választásom Zalakarosra.
Körülbelül 25 évvel ezelőtt jártam ott utoljára szüleimmel.Ami azóta is egy pozitív élményként maradt meg bennem.Családomból rajtam kvül még nem járt itt senki.
Már korábban regisztráltam a szallasvadasz.hu-ra,így rendszeresen kaptam a különböző akciókról tájékoztatót.
Több konrét árajánlat megkérése után esett a választásom az Arany apartman házra.
Felkerekedtünk hát,egy januári havas napon,és kezdetét vette a rövid,ám de vidám és kényelmes nyaralásunk.
Még a szállás kiválasztása előtt,elolvastam minden értékelést az apartmanházról.Ami összességében pozitív volt.Igaz,egy két örök elégedetlen azért mindig akad :-))
Fél órával érkezésünkelőtt felhívtam a megadott számot,így már vártak minket.
Már első látásra(hisz az első benyomás mindig a legfontosabb)is nagyon tetszett a hely mindannyiunknak.
Korábbi egyéb tapasztalataink alapján mondhatom,hogy a szállás lerások és fényképek,finoman szólva sem mindig álltak összhangban a valósággal.
De szerencsére itt nem erről volt szó.Sőt! A fürdőhöz valóban nagyon közel(az utca végén)álló kívül belül igényesen kinéző,igényes tiszta szállás várt minket.
Mivel ez egy több apartmannból álló épület,és január ezen időszakában csak mi voltunk ott,így voltak félelmeink pl fűtéssel kapcsolatban.De legnagyobb megelégedésünkre,ezen félelmeink is megalapozatlanok maradtak.
Egy minden szempontból igényes,minden igényünket kielégtő ár-érték arányban is kiváló kellemes,nyugodt pihenésben volt részünk ezen rövid nyaralás alatt.
Köszönjük!
Még haza indulásunk előtt döntöttünk úgy,ezt a szállást mindenképp fel fogjuk még keresni a jövőben,és bátran ajánljuk mindenkinek.
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló

Arany Apartmanházak további értékelései

2016.05.18a párjával
2015.májusában jártam itt a barátommal.Félpanzióban aludtunk,nagyon kényelmes ágyakon. A felszerelés kiváló volt,sajnos a zuhanyban a víz nem mindig működött,de ha szóltunk akkor rögtön orvosolták a problémánkat. A pincérek hihetetlenül kedvesek voltak,egyiket csak Jackie Chen-nek hívtuk,mert...
Orwa Apartman II. Zalakaros - Legjobb ár
2024.06.30-ig