Betty Pisti: Teljes kikapcsolódás és feltöltődés Zalakaroson - Hotel Karos Spa Zalakaros

Hotel Karos Spa Zalakaros értékelése
11. helyezett a 127 zalakarosi szállás közül

Teljes kikapcsolódás és feltöltődés Zalakaroson

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Szép parkosított környezet,nagy wellnes terület tetszett,és szoba is tágas,kényelmes volt.A személyzet is nagyon figyelmes volt.Javítani lehetne esetleg az ételek változatosságán.

Személyzet:
Étkezés:

Szeretnéd követni Betty Pisti felhasználót?    Igen

2019. szeptember 17. - Hotel Karos Spa válasza Betty Pisti értékelésére:
Kedves István, köszönjük értékelését! Észrevételeit továbbítjuk az érintett részlegek vezetői felé! Köszönettel: Hotel Karos Spa
Filák Tünde (Hotel Karos Spa)
Hotel Karos Spa Zalakaros
8749 Zalakaros
Alma u. 1.

2020. január 1.
Sok éve már, hogy itt jártunk. Azóta látható és tapasztalható felújítás történt a szállodában, pl. karórával nyitható ajtó, étteremben is ezzel regisztráltak, ez nagyon kényelmes volt. Sem kártyával sem kulccsal nem kellett bajlódni. De ez csak egy apróság a sok újdonság közül.

2019. november 4.
Nagyon tetszett a szobánk, az apartmanszárnyban volt. Külön (kihúzhatós) nagy ágy a gyerek részére külön szobában. Hatalmas fürdőszoba, külön zuhanyzóval és nagy káddal. Külön WC. A fürdési lehetőség szerintem nagyon jó. Három éves kislányom is nagyon élvezte. Szuper, hogy több medence is van...

2019. augusztus 29.
A szobák szépek. Wellnes részleg átlagos. Az étterem katasztrófa!! 2-3 féle étel közül lehet választani ami a legfelháborítóbb hogy laktóz érzékeny és glutén érzékeny vendégekre nem gondolnak. A eizs száraz a kiszolgálás pocsék. Nagy csalódás volt! A legrosszabb éttermi rész az összes szálloda...

Hotel Karos Spa, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Élmény, mosoly, kikapcsolódás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 29.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal és ingyenes gyermekfelügyelettel
Érvényes: 2020-02-06 - 2020-06-30
 - Majális wellness pihenéssel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermekfelügyelettel
Érvényes: 2020-04-30 - 2020-05-03
 - Pünkösdi vigasságok a Karos Spa-ban (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 21.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermekfelügyelettel
Érvényes: 2020-05-29 - 2020-06-01