Fiáker Panzió Zalaszentgrót
8790 Zalaszentgrót, Eötvös K. utca 3.

Fiáker Panzió Zalaszentgrót a térképen

Fiáker Panzió Zalaszentgrót értékelése:

1. helyezett a 6 zalaszentgróti szállás közül
69. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1084 szállás közül

Fiáker Panzió Zalaszentgrót bemutatkozása

Zalaszentgróton várja a pihenni, kikapcsolódni vágyókat a Fiáker Panzió. A kedves kis szobákban minden vendég megtalálja a klnyelmét, legyen éppen átutazóban, üzleti úton, vagy éppen zalaszentgróti kiránduláson. A város központjában található panzióból minden könnyel elérhető.

Fiáker Panzió Zalaszentgrót képei

Fiáker Panzió Zalaszentgrót vélemények

2019. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
2019 karácsonyát töltöttük Zalaszentgróton. A Fiákerben két szobát béreltünk,az egyik kétszemélyes,a másik háromszemélyes volt és az apartman is hozzánk tartozott arra az öt napra,mert a szűk család együtt volt. Kényelmes,tiszta szobák,a matrac épp az én beteg gerincemnek való volt. Az apartman pedig fenomenális,ízléses,ötletes a berendezés,mindennel ellátva.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
4 napot töltöttünk a panzióban. Remek volt a szállás, tisztaság,igényesség jellemezte. Rendkivül kedves, előzékeny a személyzet. Az ételek nagyon izletesek voltak, a mennyiség bőséges volt. Egyetlen amit kifogásultunk, a szobában lévő lámpák fényerejét. A két olvasó lámpában rendkívül kis fényerejű égők voltak, aminél este olvasni sem lehetett.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal 6 napot töltöttünk itt. Mindennel elégedettek voltunk. Félpanziós ellátást kértünk. Mind a mennyiség, mind a minőség, mind a kiszolgálás tökéletes volt. A szállás is tiszta, rendes, minden igényt kielégítő volt. Minden nap kivitték a szemetet és tiszta törölközőket kaptunk. Meleg szívvel ajánljuk mindenkinek, aki minőségi, nem túl drága pihenést kíván!

2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hely,ahol szívesen fogadják a vendéget,igyekeznek minden kívánságát megoldani,kényelmes szobákkal,hangulatos kerthelységgel,kiváló konyhával,pizzériával,fagyizóval,sörözővel és barátságos árakkal!A közelben horgásztavakkal és termálfürdőkkel.Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 15.500 - 22.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.08-ig
Rigótanya Relax & Wellness
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 14.443,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlő itallal, szobabekészítéssel, Snack Bárral, wellnessrészleg használattal, parkolással
Érvényes: 2021.05.24-ig
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.12.31-ig
Naturmed Carbona Hotel
3 nap/2 éjszaka 26.455 - 35.435,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, rekreációs és sportprogramokkal
Érvényes: 2021.12.23-ig

Szállodák Zalaszentgrót környékén
Hotel Vital Zalakaros
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Tavaszi-Téli akció (min. 2 éj)
Napi árak félpanzióval - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

ZalaszentgrótX