3 gyermek 2 felnőtt: Falusi nyugalom - Hársfa Vendégház Zalaszentlőrinc

Falusi nyugalom

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. január 21.
2013 nyarán töltöttünk a családommal (3 gyermek 2 felnőtt) a Hársfa Vendégházban 7 napot. A szállásadóink nagyon rugalmasak voltak az érkezésünket tekintve. Este 22:00 óra környékén értünk oda, ennek ellenére egy kicsit sem problémáztak a késő esti érkezés miatt, barátságosan fogadtak. A vendégház nagyon kényelmes, a három szoba, nappali, konyha, étkező teljesen felszerelt. A gyerekeknek a nagy udvar biztosított lehetőséget a szaladgálásra, illetve téritésmentesen a bicikliket is használhattuk. A bográcsozáshoz is minden biztosított. Maga a falu nagyon barátságos, csendes, igazi kis dimbes-dombos vidéki hangulat jellemzi. Mi a környéken több helyen is fürdőztünk, strandoltunk. A közeli élményfürdő is nagyon tetszett a gyerekeknek. Nagyon szép élményekkel és emlékekkel távoztunk. Szívesen visszamennénk máskor is.

Étkezés: Átlagos

Falusi nyugalom - Hársfa Vendégház Zalaszentlőrinc