Romy Grill & Café Bár Zamárdi
8621 Zamárdi, Endrédi út 1/a.

Romy Grill & Café Bár Zamárdi a térképen

Romy Grill & Café Bár Zamárdi értékelése:

8. helyezett a 18 zamárdi étterem közül
361. helyezett Balatonon - 711 étterem közül

étterem, gyorsétterem, kávézó - kávéház, palacsintázó, pizzéria, presszó, salátabár, söröző, szálláshely étterme, vendéglő
házias ételek ...
magyar, angol, francia, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes ...
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Soproni

Romy Grill & Café Bár Zamárdi bemutatkozása

Zamárdiban a MOL benzinkút mellett - azzal egy épületben vagyunk megtalálhatók.

A vendégek kényelme érdekében és pénzét kímélendő POS-terminállal rendelkezünk. Beváltunk és elfogadunk MKB-s, OTP-s, K&H-s SZÉP Kártyát, Erzsébet-utalványt ... Tovább >>
Zamárdiban a MOL benzinkút mellett - azzal egy épületben vagyunk megtalálhatók.

A vendégek kényelme érdekében és pénzét kímélendő POS-terminállal rendelkezünk. Beváltunk és elfogadunk MKB-s, OTP-s, K&H-s SZÉP Kártyát, Erzsébet-utalványt stb.

Vendégeink olcsón vagy akár ingyen is tudnak internetezni az itteni vagy saját eszközzel. WiFi-hozzáférést is biztosítunk, és Skype -telefonálásra is van lehetőség.

Fénymásolási, nyomtatási, fax stb. szolgáltatással is rendelkezünk.

Romy Grill & Café Bár Zamárdi képei

Romy Grill & Café Bár Zamárdi vélemények

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 20.
Egy ebédre ugrottunk be, március lévén, nem tolongtak a vevők, de egy finom kis ebédet kaptunk, viszonylag gyorsan.
Az idős úr, rendkívül kedves volt és segítőkész.
Mivel az ételt elvittük, így neki nem tudtam jelezni, de sajna a rizs ehetetlen volt, nem is ettük meg. Vizes és ízetlen, remélem egyedi eset volt.

2012. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. június 11. - 3 látogató hasznosnak vélte
Egyszerűen egy szuper kis hely. Már tíz éve tapasztalt nagy étel-ital és szolgáltatási választék. Mindez télen-nyáron! Itt tudtam internetezni még wifi-n, (akár ingyen is) fénymásolni, stb.
Nagyon örvendetes, hogy szép-káryákat, bankkártyát is elfogadnak. Turistáknak is tudnak útbaigazítást adni.

Legnépszerűbb csomagok Zamárdiban és környékén
Bohém Birtok
Zamárdi
4 nap/3 éjszaka 14.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, íjász bemutatóval és íjászkodással, húsvéti tojásvadászattal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
3 nap/2 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, erdőismereti túrákkal, bowlingpálya használattal. kincskereső játékkal, ajándék pólóval
2020.01.13. - 2020.05.22.

Szállodák Zamárdi környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Zamárdi
Hunguest Hotel Pelion  Zamárdi
Holiday Hotel Csopak Zamárdi
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár (min. 3 éj)

Romy Grill & Café Bár ZamárdiX