Henriette9: A Wellamarin JÓ választás - Hotel Wellamarin Zamárdi

Hotel Wellamarin Zamárdi értékelése
1. helyezett a 60 zamárdi szállás közül

A Wellamarin JÓ választás

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
Elsőre a csodás Balaton-parti panoráma tetszett meg, szemben az Apátság templomával. Maga a szoba is tágas és szépen berendezett volt, rengeteg pakolós hellyel. A pálmát mégis az étteremben választéka vitte el; minden étel, köret fantáziadús, különleges volt. Köszönjük! Jó választás volt a Wellamarin!!

Személyzet:

Szeretnéd követni Henriette9 felhasználót?    Igen

2020. február 2. - Hotel Wellamarin válasza Henriette9 értékelésére:
Kedves Vendégünk, Igazán köszönjük részletes pozitív visszajelzését,melyet örömmel olvastunk. Legyenek a a jövőben is mihamarabb vendégeink! Üdvözlettel, Hotel
Wellamarin Rezerváció (Hotel Wellamarin)
Hotel Wellamarin Zamárdi
8621 Zamárdi
Eötvös u. 15/1.

2020. november 1.
Nagyon jól éreztük magunkat a családommal. Tágas, szép apartmanunk volt. Bőséges és változatos volt az ételkínálat. Kedves, előzékeny személyzet vett körbe bennünket. Egy ici-pici negatívum: az első este 19:30-kor mentünk vacsorázni és sajnos a főétel már nem volt kellően meleg.

2020. július 12.
A szálloda tiszta, rendezett. A vacsora és a reggeli választékos,a szallodához tartozó pizzériában nagyon finom a pizza és a hamburger is! A vacsoránál a sütemények fenségesek! Családdal voltunk, szállodai apartman szobában, ami nagyon tágas volt. Személyzet kedves. Wellnes részleg kicsivel...

2020. február 25.
Remekül éreztük magunkat, a bowling pályának különösen örültünk, az ételek nagyon ízletesek voltak (esetleg a vacsoránál kifejezetten gyerekeknek való étel is lehetne). Összességében elégedettek voltunk mindennel.

Hotel Wellamarin, Zamárdi kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 13.594 - 15.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg- és fitneszterem használattal, játszóházzal, internettel
Érvényes: 2021-02-01 - 2021-12-30
 - Wellaktív (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 22.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness és kondi terem használattal, játszószobával
Érvényes: 2021-05-21 - 2021-06-03
 - Wellamarin csomagajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 30.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg- és fitneszterem használattal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-02-01 - 2021-12-30