Napraforgó Apartmanház Dunapart Zebegény

Napraforgó Apartmanház Dunapart  Zebegény
2627 Zebegény, Napraforgó u. 12.

Napraforgó Apartmanház Dunapart  Zebegény a térképen

Szállások Zebegény városában
Wellness csomagok Zebegény városában

Napraforgó Apartmanház Dunapart Zebegény vélemények

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 9.
Minden igényét kielégíti annak,aki pihenésre vágyik. Mi nagyon jól éreztük itt magunkat. A panoráma nagyon szép. Kellemes sétákat tettünk a kerékpárúton Szob irányába. Az este elhaladó kivilágított kirándulóhajók, uszályok keltette hullámverés hangja a szobából, a teraszról egyaránt élvezetes. Erröl a helyról sokfelé lehet kirándulni, járni az erdőket.

2014. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már a foglalásnál pozitív élményünk volt. Telefonon egyeztettünk, és nem kértek előleget és meg sem fenyegettek, bennünket, ha lemondjuk, akkor az milyen szankciók eredménye lesz. Nem is sejtettük hova érkezünk. . . Elsőre a panorámás kilátás nyűgözött le bennünket. Másodjára a tágas és egymástól elszeparált apartmanok, harmadjára pedig a csodásan berendezett lakrészektől maradt tátva a szájunk.
Válasz az értékelésre - 2014. július 1.
Kedves Vendégeink!
A szavunk is eláll..... kedves és elismerő véleményüktől boldogok vagyunk.Nagyon köszönjük a pozitív minősítést, hááát IGEN! ezért érdemes csinálni ezt a szakmát.
Üdv.Márti,Józsi, Niki
Kórusz Józsefné, vendégkapcsolati manager

Libra Hotel
Veresegyház
4 nap/3 éjszaka 18.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, karácsonyi meglepetéssel, közös karácsonyfa díszítéssel, Medvefarm belépőkkel, masszázzsal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 5.064 - 26.137,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
Érvényes: 2022.01.02-ig

Szállodák Zebegény környékén
City Hotel Unió  Budapest
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Libra Hotel Veresegyház
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)

ZebegényX