Natura Hill Vendégház Zebegény
2627 Zebegény, Szarvas u. 76.

Natura Hill Vendégház Zebegény a térképen

Wellness csomagok Zebegény városában

Natura Hill Vendégház Zebegény vélemények

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Exkluzív, hangulatos kis találkahely Budapesttől csak egy órányi autóútra. Napközben akár pár órát is el lehet tölteni kedvesünkkel legyen szó évfordulóról, meglepetésről párunknak, szerelmünknek, vagy csak pár szabad óráról a gyerkőcök nélkül. Tökéletes hely elvonulni a világ zajától, távol a nyüzsgéstől. A személyzet nagyon kedves, figyelmes.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 15. - 3 látogató hasznosnak vélte
Kétszer jártunk itt. Első alkalommal teljesen lenyűgözött a hely. Gyönyörű kilátás, de még kopár kert, újragondolt ételek, kedves személyzet, szépen berendezett szobák, csend és nyugalom fogadott minket. Azt sem bántuk, hogy drága, a minőségért szívesen fizetünk. Szerettem volna visszatérő vendég lenni, rendszeresen feltöltődni itt.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 31. - 33 látogató hasznosnak vélte
A hype - amely felkapta a Natura Hillt indulásakor - nem volt meglepő: szokatlan,újszerű elemek,marketinges-reklámügynökös tulajdonospár - mindez erősen felpörgette a szájmarketinget. Legutóbbi ottjártunkkor azonban kiderült,ezek a kegyelmi idők visszahozhatatlanul elmúltak.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 21.
A tavasz első napjait töltöttük itt, ezen a csendes ,nyugodt, mindentől távoli helyen. A természet igazi arcát itt megismerheti az ember. A Dunakanyar végtelen látványa tárul az ember szeme elé a hotel ablakából. A különböző stílusú szobák és a reggeli gazdag választéka visszacsábít
a továbbiakban is erre a gyönyörű helyre.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szilveszter előtt töltöttünk itt két estét. Egyszerűen nagyszerű hely. Igényes, vendégszerető, személyzet. Kényelmes, tiszta szobák. A szauna és a masszázs is tökéletes volt. Mindenből a legjobbat kaphatod, ha szereted a csendes, jó környezetben lévő helyeket. A konyha szuper, igazi kis gourmet kiruccanás. Méltán kapta a szálloda 2015. Szakmai díját.

2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 10.
Személyes tapasztalatom alapján mondhatom, kitűnő választás volt a Duna-kanyar "gyöngyszeme", a Natura Hill Vendégház! A barátságos és családias fogadtatás és az ott töltött napok alatt végig tapasztalt maximális odafigyelés rám, a Vendégre, rendkívül jól eső érzés volt. Az egész Vendégház, a szoba, amelyet laktunk, s a környezet, ami körülvett minket, egyetlen szóval kifejezhető: PAZAR.

Hotel Gottwald
Tata
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 34.540,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Expo Congress Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.375 - 22.425,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.08.29-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 19.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, üdvözlőitallal, étel kuponnal, wellness-részleg és szauna világ használattal, kedvezményes masszázzsal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.22-ig

Szállodák Zebegény környékén
City Hotel Unió  Budapest
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Libra Hotel Veresegyház
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)

ZebegényX