Bognár Vendégház Zirc
8420 Zirc, Deák Ferenc u. 51.

Bognár Vendégház Zirc a térképen

Bognár Vendégház Zirc értékelése:

2. helyezett a 11 zirci szállás közül
15. helyezett Közép Dunántúlon - 391 szállás közül

Bognár Vendégház Zirc képei

Bognár Vendégház Zirc vélemények

2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. július 8.
Röviden mindennel meg voltunk elégedve. Kicsit bővebben: A vendéglátónk rugalmas, kedves, segítőkész, közvetlen, barátságos, remek szakács. Végig úgy éreztük, hogy a vendég az első. Az ágyak kényelmesek, a szobák tiszták, az étel kiváló és bőséges. A szállás csendes, nyugodt környezetben van. A buszmegálló 15, a vonat 25 perces kényelmes sétára van.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Májusban töltöttünk 3 napot párommal a Bognár Vendégházban. Maximálisan meg voltunk elégedve. Magdi kedves és tökéletes vendéglátó. Mindent megtesz és elkövet, hogy a vendégek kedvében járjon. Istenien főz, nagyon finomak voltak az ételek. Mindezek mellett születésnapomra még egy csodaszép tortát is készített "külön rendelésre".

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 10.
A félpanziós ellátással nagyon meg voltunk elégedve, különösen a finom, házias vacsorákkal. Az "I love you" csomagot vettük igénybe, melynek minden eleme nagyon tetszett: jégbehűtött pezsgő, vörös rózsa, csokiszökőkút (ezek mind bekészítve a szobába) és a profin kivitelezett gyógymasszázs.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 21.
Köszönjük a 4 éjszakás, laktató, tiszta szállásos ottlétet. Magdi asszony ízletesen, finoman, és bőségesen főz. Szépen, ízlésesen berendezett szoba, fürdőszobával együtt. A konyha, és az egész felső részre is vonatkozik. Wifi tökéletes. A szállás közel a belvároshoz. Gyalogosan is könnyű sétával elérhető minden látnivaló. Jó szívvel ajánlom minden leendő vendégének.
2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
Nagyon kedves,segítőkész házigazda.A ház tiszta, rendezett.A szobák tiszták,szépek és felszereltek.Fürdőszoba nagyon tiszta.Reggeli, vacsora bőséges nagyon finom. A túrára és a hazafelé szendvics készítési lehetőség van. Nagyon tudom ajánlani mindenkinek!!

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 22.
Minden tökéletes volt, ha lehetne 10 csillagot adni, akkor annyira értékelném. Remek konyha, osztályon felüli kiszolgálás, kellemes környezet és szívélyes, segítőkész házigazda!

Park Hotel Balatonlelle
3 nap/2 éjszaka 7.481 - 9.975,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
2021.05.01. - 2021.06.25.
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
Győr
2 nap/1 éjszaka 19.305 - 43.200,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.04.30-ig
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.24. - 2021.10.03.
Bakonyi Csillag Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.03.08-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
2 nap/1 éjszaka 29.278 - 42.586,- Ft/fő/éj között: választott ellátással, wellness oázissal, gyermek animációs programokkal
2021.06.15. - 2021.08.29.
Prémium Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 14.300 - 21.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.12.18.

Szállodák Zirc környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

ZircX