Bognár Vendégház Zirc
8420 Zirc, Deák Ferenc u. 51.

Bognár Vendégház Zirc a térképen

Bognár Vendégház Zirc értékelése:

1. helyezett a 11 zirci szállás közül
14. helyezett Közép Dunántúlon - 390 szállás közül

Bognár Vendégház Zirc képei

Bognár Vendégház Zirc vélemények

2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. július 8.
Röviden mindennel meg voltunk elégedve. Kicsit bővebben: A vendéglátónk rugalmas, kedves, segítőkész, közvetlen, barátságos, remek szakács. Végig úgy éreztük, hogy a vendég az első. Az ágyak kényelmesek, a szobák tiszták, az étel kiváló és bőséges. A szállás csendes, nyugodt környezetben van. A buszmegálló 15, a vonat 25 perces kényelmes sétára van.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Májusban töltöttünk 3 napot párommal a Bognár Vendégházban. Maximálisan meg voltunk elégedve. Magdi kedves és tökéletes vendéglátó. Mindent megtesz és elkövet, hogy a vendégek kedvében járjon. Istenien főz, nagyon finomak voltak az ételek. Mindezek mellett születésnapomra még egy csodaszép tortát is készített "külön rendelésre".

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 10.
A félpanziós ellátással nagyon meg voltunk elégedve, különösen a finom, házias vacsorákkal. Az "I love you" csomagot vettük igénybe, melynek minden eleme nagyon tetszett: jégbehűtött pezsgő, vörös rózsa, csokiszökőkút (ezek mind bekészítve a szobába) és a profin kivitelezett gyógymasszázs.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 21.
Köszönjük a 4 éjszakás, laktató, tiszta szállásos ottlétet. Magdi asszony ízletesen, finoman, és bőségesen főz. Szépen, ízlésesen berendezett szoba, fürdőszobával együtt. A konyha, és az egész felső részre is vonatkozik. Wifi tökéletes. A szállás közel a belvároshoz. Gyalogosan is könnyű sétával elérhető minden látnivaló. Jó szívvel ajánlom minden leendő vendégének.
2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
Nagyon kedves,segítőkész házigazda.A ház tiszta, rendezett.A szobák tiszták,szépek és felszereltek.Fürdőszoba nagyon tiszta.Reggeli, vacsora bőséges nagyon finom. A túrára és a hazafelé szendvics készítési lehetőség van. Nagyon tudom ajánlani mindenkinek!!

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 22.
Minden tökéletes volt, ha lehetne 10 csillagot adni, akkor annyira értékelném. Remek konyha, osztályon felüli kiszolgálás, kellemes környezet és szívélyes, segítőkész házigazda!

Wellness Hotel Szindbád
Balatonszemes
2-3 éjszaka 24.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellnessrészleg használattal, szilveszteri zenés mulatsággal, tombolasorsolással, éjfélkor pezsgős koccintással, újévköszöntő falatozással.
2020.12.30. - 2021.01.03.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, szauna szeánsszal, karácsonnyi ünnepi büfévacsorával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Danubius Hotel Marina
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 20.953 - 43.350,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2021.04.22. - 2021.09.01.
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.20-ig
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
4 nap/3 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, bográcsozási, grillezési lehetőséggel, játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Zirc környékén
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Szerelmi hétvége (min. 2 éj)

ZircX