Porció Vendéglő Balatonalmádi

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Porció Vendéglő Balatonalmádi vélemények

2023. október 9.barátokkal járt itt
Hagyományos ételek, nagy választék: belsőségek, húsok, nem igazán korszerű a kínálat. Vaskos köretek, van saláta, de nem igazán kombinálják az ételekkel, az étlapon nem volt ilyen, csak a falon volt egyetlen egy kiírva.
Átlagos 2018. július 24.a párjával járt itt
Már a rendelés sem volt egyszerű mert volt az étlap és volt az utcára kitett táblán felsorolt kaják amik az étlapon nem szerepeltek. Az ételek nagysága és íze nem kápráztatott el. A fiatal pincér állandóan mellettünk sétált alig várta, hogy elvigye a tányérokat.
Kiváló 2018. június 28.a párjával járt itt
Családias,hangulatos,kockás abroszos kisvendéglő,házias ízekkel. Aki a megszokott igazán ízletes magyaros hazai konyhát kedveli, akkor ezt ne hagyja ki. Az étlapon feltüntetett ételeken kívül, naponta változó "napi ajánlat" ételek sorával bővül a kínált ételek sora, megfizethető áron. A felszolgálók figyelmesek, kedvesek, mosolygósak és gyorsak voltak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 106 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. június 2.gyerekekkel járt itt
Teljesen átlagos, kifejezetten középszerű hely, felejthető fogásokkal, de mindig megbízhatóan ugyanabban a jól ismert középszer minőségben. Mivel jó helyen van és szezonon kívül nincsen konkurencia, illetve kialakult a vendégkör, ezért nem is erőltetik meg magukat, nem fejlesztik a helyet, sőt a kiszolgálás egyre gyengébb, mondhatni néha faragatlan modorban történik.
Átlagos 2016. szeptember 8. járt itt
Nagyon friss a rántotthús. Ha Anya nem főz otthon, akkor hajrá ide vasárnap!
De komolyan. Az egyetlen étterem ami télen is nyitva, és stabil vendégkörrel rendelkezik a városban. De azért ne essünk túlzásba, a lehető legklasszikusabb vonalat viszik tisztességgel, és mindig megélnek belőle, mert nincs jobb. Sajnos nincs.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 22.családjával járt itt
Alapjában véve bejön ez az étterem, mert hangulatos, mindig sokan vannak, jól főznek, rengetegféle ételből lehet választani. Jó áron van minden. Most volt egy kis csalódás. Mert a mi asztalunkhoz nem jött pincér, úgy kellett levadászni őket, és ez a tetejében még nekik nem tetszett.
Kiváló 2016. február 26.a párjával járt itt
Tisztelt Porció vendéglő!

2016. 02. 24-én jártunk Önöknél. Nagyon finom ebédet kaptunk gyors kiszolgálásban volt részünk. Udvarias pincérek és egy kellemes beszélgetőtárs a tulajdonos,akivel jót lehetett beszélgetni. Hálásan köszönjük, hogy megismerhettük az Önök kellemes éttermét. Biztos máskor is ellátogatunk Önökhöz.

Üdvözlettel, további sikereket kívánok
Kiváló 2016. január 11.a párjával járt itt
Nagyon finom, házias ízekkel találkoztunk! Például a köretként felszolgált párolt zöldség íze, mintha húslevesben főtt volna mielött párolták, ízgazdag volt! A rizs állaga,íze,mindene sokkal jobb volt mint a közeli 4csillagos hotelben! A gyümölcsös pulykamellet szintén élmény volt elfogyasztani! Látszik hogy a konyha mindent beleadott! Köszönjük!
Szörnyű 2015. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
rendelés: hideg gyümölcsleves-ehetetlen,ez nem vicc , A 40 fokos kánikulai nap után gondoltam jól esne egy tányér jó hideg gyümölcsleves! kaptam:forró,gyümölcs szirupot amiben felismerhetetlen gyümölcs colt! azért volt felismerhetetlen mert szét főtt! sült krumpli! másnapos ,rántott csirkemell.
2015. augusztus 23.barátokkal járt itt
Négyen voltunk felnőttek, hárman fokhagymakrémlevest kértek, én Jókai bablevest. A fokhagymakrémlevesek nagyon ízletesek és kellőképp étvágygerjesztőek voltak a másodikhoz. A Jókai bablevesről ez sajnos nem volt elmondható. Mint ezen étel szorgos fogyasztója, rendelkezem némi összehasonlítási alappal.