Porció Vendéglő Balatonalmádi

2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig

Porció Vendéglő Balatonalmádi vélemények

Kiváló 2014. október 2., kollégákkal járt itt
Céges ebédre vittem oda 25 fős csapatot október 1-jén. Nem rendeltünk előre semmit, mert az ígérték nem kell sokat várakoznunk. Így is volt: gyors, figyelmes kiszolgálásban volt részünk, az ételek is finomak voltak. (kiemelném az Újházy tyúkhúslevest! )A kellemes őszi időben a kerthelységben ültünk, mely csöndes, barátságos.
Kiváló 2014. június 6.gyerekekkel járt itt
Tavaly egy hetes nyaraláson Almádiban, már az első nap kipróbáltuk a helyet - és nem is váltottunk egy hétig: minden nap itt ettünk, mert finom, megfelelő árú, remek hangulatú hely, figyelmes és gyors kiszolgálással. Mi a sétáló utca felőli "kiülős" részt választottuk, de egy alkalommal - hűvösebb időben - a benti részt is kipróbáltuk.
Kiváló 2014. június 2.gyerekekkel járt itt
Ha a Balaton felé járunk és gyorsan szeretnénk jót enni, mindig a Porcióba megyünk. Rendkívül gyors a kiszolgálás, az ételek mindig frissek és finomak. Magyaros, megbízható vonal. Elfogadnak mindennemű utalványt, kártyát. Még a kutyát is bevihettük télen magunkkal és kedvesen bántak vele. Jellegzetes "kockás abroszos" hely.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 3.családjával járt itt
A város központjában lévő hangulatos étterem, kicsit a bajor sörözők hangulatát idézi. Remek ételválaszték, főként hagyományos magyar ételekkel. A cigánypecsenye és a bográcsgulyás a legjobb :). Sok férőhely van, bár mi mindig foglalunk asztalt, hogy a kedvenc helyünkön ülhessünk. A pincérek rendkívül udvariasak és a kiszolgálás is gyors.