Nem Kacsa Kikötő Klub Balatonfüred

2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig

Nem Kacsa Kikötő Klub Balatonfüred vélemények

Kiváló 2018. július 2. járt itt
Finom alapanyagok, jól elkészítve, kellemes ízek. A kiszolgálás is kedves, az ételekről is készségesen informálnak.
Kiváló 2018. június 9.barátokkal járt itt
Baráti meghívásnak tettünk eleget. Kutyával érkeztünk és ez egyáltalán nem jelentett problémát. Az étlappal együtt víz is érkezett a kutyusnak. A kiszolgálás gyors és figyelmes volt. Az ételek kiválóak !!!
Köszönjük ! Máskor is szívesen ellátogatunk ide.
Kiváló 2016. december 16.barátokkal járt itt
Hát nekik aztán van fantáziájuk. Étlapjukon olyan ételeket, ételpárosításokat kínálnak, amit máshol nem kap az ember. Van kacsaételük, sőt saját füstölésű kacsájuk is, de nem kimondottan "kacsa-étterem". Humorérzékben sem szenvednek hiányt, hiszen a gyerekeknek szán szekciót az étlapon "Kiskacsáknak" nevezik.
Nem Kacsa Kikötő Klub Balatonfüred - EgyébNem Kacsa Kikötő Klub Balatonfüred - Külső képNem Kacsa Kikötő Klub Balatonfüred - Külső képNem Kacsa Kikötő Klub Balatonfüred - Külső képNem Kacsa Kikötő Klub Balatonfüred - EgyébNem Kacsa Kikötő Klub Balatonfüred - BelsőNem Kacsa Kikötő Klub Balatonfüred - BelsőNem Kacsa Kikötő Klub Balatonfüred - EgyébNem Kacsa Kikötő Klub Balatonfüred - Külső kép