Hotel Marina Balatonfüred ★★★

Hotel Marina Balatonfüred
Hotel Marina BalatonfüredHotel Marina Balatonfüred
Hotel Marina BalatonfüredHotel Marina Balatonfüred

Hotel Marina Balatonfüred bemutatkozása

A Hotel Marina a település egyik legszebb helyén, közvetlenül a vízparton, egy parkban helyezkedik el. A szálloda április végétől októberig all inclusive ellátással várja a pihenni vágyókat.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
2025.01.03-ig
Füred Centrum Panzió Balatonfüred
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig

Hotel Marina Balatonfüred vélemények

2016. május 17.a párjával járt itt
Aki családdal érkezik, annak kiváló ez a szálloda, nem kell a kajáról, innivalóról, gyümölcsről gondoskodni csak pihenni kell. A gyerekeknek mindig van valami program. A szobákra ráférne a felújítás,beleértve a berendezéseket is, nekünk volt klíma a szobában, de zömében nincs. Az ételekből tudtunk nekünk megfelelőt választani mindig. Tökéles hely a gondtalan pihenésre.
Kiváló 2016. május 10.gyerekekkel járt itt
2015 augusztusában töltöttünk egy fantasztikus hetet a Hotel Marinában családdal, barátokkal. Bár elsőre nem volt túl bizalomgerjesztő a szálloda, - a kisfiam meg is kérdezte, hogy „anya ez egy kórház? " :) - mégis várakozásokkal tele léptem be kapuján. Sejtettem, hogy egy időutazás veszi kezdetét, vissza a 80-as évekbe… :) .
2016. május 10.barátokkal járt itt
Barátnőmmel már jártunk itt, vonzott minket az all inklusive szolgáltatás. A recepción nagyon kedvesen fogadtak,bár előbb érkeztünk elfoglalhattuk a szobát,ami a 6. emeleten volt ,gyönyörű kilátással! Igaz,nem egy felújított szálloda,a fürdőszoba kicsit szűkös,de a finom ételek és sütemények,kárpótoltak!
Kiváló 2016. május 4.egyedül járt itt
Már többször jártam itt ebben a szállodában egyedül és mindig jó szívvel emlékszem vissza azokra a csodás élményekre ami a szállodában és a városban történt velem! ! ! A szállodáról csak csupa jót tudnék felsorolni! ! ! Pl. A kilátás az emeletes részből pazar de a Lidó szárnyból is csodálatos kilátás van a Balaton partjára!
Kiváló 2016. március 9.a párjával járt itt
A párommal tavaly augusztusban töltöttünk el egy hetet a hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat, mindennel elégedettek voltunk. A szállodai személyzet, nagyon kedves, segítőkész, különösen a benti bárosokkal sikerült sokat beszélgetnünk. A szobák egyszerűek, nekünk tökéletesen megfeleltek, hiszen tiszták, van klíma, ami a nagy melegben nagyon jól jött :) Az egyetlen negatívum a túl pici tévé.
Kiváló 2016. február 11.gyerekekkel járt itt
Egy hetet töltöttünk el egy kis gyerekkel. A szállás jól megközelíthető nagy ingyenes parkolóval. A belső tér felújított viszont a szobákról ez nem mondható el de a célnak megfelel igaz inkább lakótelepi stílusú. Tiszta rendezett nem csak a szobák hanem az egész szálloda,bár az emeleti folyósokon,a szobában is esténként sok pók volt.
Hotel Marina Balatonfüred - EgyébHotel Marina Balatonfüred - Szórakozás/SportHotel Marina Balatonfüred - VendéglátásHotel Marina Balatonfüred - Szórakozás/SportHotel Marina Balatonfüred - EgyébHotel Marina Balatonfüred - Egyéb
Gyenge 2015. augusztus 12.a párjával járt itt
A teljes ellátás csábító lehet, de a szobák szörnyűek. Mondom ezt úgy, hogy egy "felújított" légkondis szobában voltunk, elsem merem képzelni, milyen szörnyű lehet klíma nélküli szobában amikor 38 fok van és még egy erkélysincs, amúgy semlehet megmozdulni olyan kicsi a szoba. . .
2015. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Családommal minden évben a Marinába járunk. A szállodán lenne mit felújítani, többek között a fürdőszobákat, a TV többször is elment. A szobák közül nem mindegyik klimatizált,ami nagyon melegben elég rossz volt. Sajnos a 4 liftből is gyakran csak 2 működött. Ennek ellenére biztos még sokszor visszamegyünk!
2015. július 22.családjával járt itt
Családommal mindig is a Marinába jártunk, amióta az eszemet tudom. Pár évre ki-ki kacsintgattunk más helyre, de mindig is mondtuk, hogy ez a hotel az igazi, na és persze Füred. A szállodán lenne mit felújítani, többek között a fürdőszobákat, a TV többször is elment, nem volt teljesen mindig jó az adás, és valljuk be elég ódivatú is, ennek ellenére a szívünk ide húz vissza.
Átlagos 2015. május 26.barátokkal járt itt
2015 május18től-22ig voltunk a szálloda vendégei,ahonnan vegyes érzelmekkel távoztunk. Szoba amit kaptunk panorámás kilátást nyújtott a tetőre,konyhára remek volt. Medence vize hideg volt. Keddi zenés est vihar miatt félbe szakadt. Meg jegyezném bent is lehetett volna tartani. Csütörtökön egész nap esett ennek ellenére nem bent voltak a délutáni ételek.