Hotel Marina Balatonfüred ★★★

Hotel Marina Balatonfüred
Hotel Marina BalatonfüredHotel Marina Balatonfüred
Hotel Marina BalatonfüredHotel Marina Balatonfüred

Hotel Marina Balatonfüred bemutatkozása

A Hotel Marina a település egyik legszebb helyén, közvetlenül a vízparton, egy parkban helyezkedik el. A szálloda április végétől októberig all inclusive ellátással várja a pihenni vágyókat.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
2025.01.03-ig
Füred Centrum Panzió Balatonfüred
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig

Hotel Marina Balatonfüred vélemények

Szörnyű 2014. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
3kisgyerekes család - 4nap "all inclusive" - vissza 1960-ba - mindezt több mint 750ezer forintért - maga az égbekiáltó csalódottság. Be kell ismernünk,nem mi vagyunk egy 3csillagos tömegszálloda célcsoportja,de adtunk egy esélyt a helynek,főleg a közvetlen parti strand csábított oda minket.
Szörnyű 2014. július 24.a párjával járt itt
Nem ajánom a marinát senkinek! 7. emeleten kaptunk szobát a minibár nem múködött páromat elsö 5 percben meg is rázta a minihűtő amit készségesen kicseréltek! A karnis és függöny között sok (nem 1hetes) pókháló volt. Első éjszakánk szörnyű volt mivel az ágymatrac kivolt feküdve másnap megfordítottuk de úgy sem lett az igazi nagyon fájt a hátam reggelente!
Kiváló 2017. június 24.barátokkal járt itt
Visszatérő vendégek voltunk 2017-06-19 és 2017-06-22-e között. Tetszett a felújítás, a személyzet önzetlen segítő hozzáálása, az éttkezések változatossága, jó minősége, ízletessége. Érkezéskor nem kellene annyira ragaszkodni a 14,00 időponthoz, ha már rendelkezésre áll a szoba. Távozáskor sokkal gördülékenyebb az ügyintézés.
2017. május 9.a párjával járt itt
Kérésünknek megfelelő szobát kaptunk. Már az érkezésünkkor finom ebédet, kávét, süteményeket kaptunk. Az all inkluziv ellátás hihetetlenül gazdag kìnálatával lenyűgözött bennünket. A szobából gyönyörű kilátás a balatonra. Kényelmes ágy-matracon jót tudtunk pihenni.
Átlagos 2015. május 26.barátokkal járt itt
2015 május18től-22ig voltunk a szálloda vendégei,ahonnan vegyes érzelmekkel távoztunk. Szoba amit kaptunk panorámás kilátást nyújtott a tetőre,konyhára remek volt. Medence vize hideg volt. Keddi zenés est vihar miatt félbe szakadt. Meg jegyezném bent is lehetett volna tartani. Csütörtökön egész nap esett ennek ellenére nem bent voltak a délutáni ételek.
Gyenge 2014. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Egy hosszú hétvégére jöttünk,gyors foglalás,előleg nélkül,aztán jött a hideg zuhany. . . Nem azt a szobát kaptuk,amit láttunk,kértünk és mutattak. . . Egy rokkantak számára kialakított,koszos,igénytelen munkás szállóhoz hasonló apartmant kaptunk. . . hosszas egyezkedés után,másnapra tudtak biztosítani egy normálisabb szobát,az első estét ott kellett töltenünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt márNépszerű író - 38 hasznos szavazat
Kiváló 2013. november 27.gyerekekkel járt itt
Nagy családdal voltunk itt idén nyáron. Ez volt az első all inclusive nyaralásom, nem csalódtam benne :) A szálloda maga nagyon szép, az egyetlen kivetni való a pókok voltak. . . Az ablakokon sok helyen pókháló volt, a szobákban pedig - főleg a lenti szinteken - sok helyen pókok szaladgáltak.
2013. szeptember 24.a párjával járt itt
Az all inclusive ellátás nekem nagyon tetszett, finomak voltak az ételek. A szálloda közvetlen a Balaton parton van. A partra kihelyezett napágyakon kellemesen lehetett eltölteni az időt egy pohár hideg inni való és egy fagyi vagy jó lángos elfogyasztása után. 4 éjszakát töltöttünk a Marinában, ebből 2 este zenés, táncos est volt, ahol nagyon jó volt a hangulat.
Kiváló 2018. május 13.a párjával járt itt
Négy napot töltöttünk a Hotel Marinában,teljes ellátással,minden elismerésem, a szálloda vezetőségének, és minden dolgozójának,pazar ellátásban volt részünk,mosolygós ,kedves figyelmes,személyzet , remek a strand, nyugágyakkal szép gondozott környezettel,jókat szaunáztunk,csak ajánlani tudom mindenkinek,
Kiváló 2016. május 10.gyerekekkel járt itt
2015 augusztusában töltöttünk egy fantasztikus hetet a Hotel Marinában családdal, barátokkal. Bár elsőre nem volt túl bizalomgerjesztő a szálloda, - a kisfiam meg is kérdezte, hogy „anya ez egy kórház? " :) - mégis várakozásokkal tele léptem be kapuján. Sejtettem, hogy egy időutazás veszi kezdetét, vissza a 80-as évekbe… :) .