Andalgo Deli Budapest

Andalgo Deli BudapestAndalgo Deli Budapest
Andalgo Deli BudapestAndalgo Deli Budapest

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Aura Hotel Balatonfüred - Tavaszi Aura Relax
Tavaszi Aura Relax
2024.06.20-ig
Aura Hotel Balatonfüred

Andalgo Deli Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
2014. szeptember 29.barátokkal járt itt
Egy másik Deli közvetlen szomszédságában található ez az aprócska vendéglátóhely és gasztronómiai üzlet(ecske) egyben. Az üveg kirakatban mindenféle izgalmas, ínycsiklandó étel csalogat. Kreatív sütik és desszertek, savanyúságok, fűszerek, majd benn spanyol csúcsminőségű ételek fogadnak (sonka, kolbász, olíva, stb.
Andalgo Deli Budapest - Étel/italAndalgo Deli Budapest - Étel/italAndalgo Deli Budapest - Külső képAndalgo Deli Budapest - Étel/italAndalgo Deli Budapest - BelsőAndalgo Deli Budapest - EgyébAndalgo Deli Budapest - Belső
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 368 városban járt márFelfedező - 2474 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 26153 feltöltött kép
Kiváló 2014. szeptember 18.gyerekekkel járt itt
Az Aldalgo Deli kiemelkedő élményünk volt. Egy aprócska hely a Madách téren, egy mediterrán ínyencbolt, ahol a spanyol sonkáktól az olívaolajakon át a fűszerekig mindenfélét lehet kapni s ezt-azt enni is. Mi mivel ebéd után voltunk (a Sunny Dinerben ettünk, ami korántsem tett ránk olyan jó benyomást) a desszertfrontot teszteltük, egyik tortácska finomabb volt a másiknál.
Andalgo Deli Budapest - BelsőAndalgo Deli Budapest - Étel/italAndalgo Deli Budapest - Étel/ital