Aranycipó Pékség - Árkád Budapest

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Aranycipó Pékség - Árkád Budapest vélemények

Átlagos 2023. október 25.egyedül járt itt
Régen jártam már az Aranycipó pékségben. Ami nem változott, az a széles és friss szendvics és péksütemény kínálat. Van vega és húsos, fehér és barna magos, legalább 15-20 féle szendvics. Szintén nem változott, hogy az alkalmazottak nem túlságosan kedvesek, egykedvűen beletolják a választott szendvicset egy papírzacskóba, szalvéta önkiszolgálós.
2019. május 15.a párjával járt itt
A Pécs környéki cég egyetlen budapesti üzlete az Árkádban található, nem teljesen értem, hogy más pékségekhez hasonlóan miért nem terjeszkednek jobban erre is, szerintem lenne rá igény.
Legutóbb a szendvicseikből vásároltunk be, rendkívül nagy a választék, mindegyik nagyon jó minőségű, mind a zsömlék, mind a belevalók.
Úgy tűnik a kiszolgálás hangulata maradt a régi mosolytalan, gépies.
2017. augusztus 5.egyedül járt itt
Az Árkád vendéglátós "szigetén", a Szamos Marcipán mellett található az Aranycipó hosszú pultja, a végén saját kávézó részleggel, bárszékes asztalokkal. Nagyon széles a pékáru kínálat, többféle kenyér, édesek és sósak, cukormentesek, teljes kiőrlésű, sütemények, stb. A szendvicsek szintén változatosak, és árban is kedvezőek.
Aranycipó Pékség - Árkád Budapest - Étel/italAranycipó Pékség - Árkád Budapest - Étel/italAranycipó Pékség - Árkád Budapest - Külső képAranycipó Pékség - Árkád Budapest - Külső képAranycipó Pékség - Árkád Budapest - Étel/italAranycipó Pékség - Árkád Budapest - Étel/italAranycipó Pékség - Árkád Budapest - Étel/italAranycipó Pékség - Árkád Budapest - Külső kép
2017. március 23.egyedül járt itt
Ha az Árkádban járunk, mindig megállunk az Aranycipó Pékségnél kenyeret, péksüteményt venni. Van egy különleges, német receptúra alapján készült kenyerük és zsömléjük, melyet máshol nem kapni, de a pogácsák, kiflik és az édes pékáruk is finomak. Van egy külön szendvics pultjuk is, ahol általában nagyon sokféle szendvics kapható, és jó kávéjuk is.
Átlagos 2017. január 25.egyedül járt itt
Bőséges a szendvicsválaszték, friss péksüteményekből és hozzávalókból.
Ha ebédidőben éhes vagyok, és nincs kedvem az Árkád vagy Sugár készételes egységeiben vásárolni, mindig találok magamnak (és a napi kedvemnek) megfelelő szendvicset.
Dicséretesek a vega szendvicseik is.
A kiszolgálás eléggé átlagos, személytelen. De egy ilyen helyen nem is lehet elvárás egy közvetlenebb kiszolgálás. . .