BÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest

Így is ismerheted: Béla Kávéház
4,5
étterem, kávézó - kávéház, bár
BÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest
BÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum BudapestBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

BÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
Kiváló 2024. január 30.egyedül járt itt
Ma újra bebéláztam, rájöttem, hogy régen voltam itt vagy régen értékeltem, aztán az meg micsoda dolog már. . . a Béla szívósan állja a sarat, nem csökken a hatása, vonzereje, ott van a topon a vendéglátásban. Mert szeretettel mindent. Igényeseknek, stílusra vágyóknak.
BÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - BelsőBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - BelsőBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - Étel/italBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - BelsőBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - EgyébBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - Étel/italBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - EgyébBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - Étlap/itallapBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - BelsőBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - BelsőBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - BelsőBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - BelsőBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - BelsőBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - BelsőBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - Étel/italBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - Étel/italBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - Külső képBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - Étlap/itallapBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - Külső képBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - BelsőBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - BelsőBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - Külső kép
Kiváló 2023. szeptember 27.a párjával járt itt
Hangulatos imádnivaló hely. Maximálisan elégedett vagyok a kiszolgálással. Az alkalmazottak mosolygós,közvetlen fiatalok. Örömmel járok vissza.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2021. december 10.egyedül járt itt
Délután 1/2 4 kor érkeztem ebédelni - igaz pénteken - egyetlen szabad asztalt találtam. Már korábbi látogatásomkor is jó benyomást tett a trend szerinti, mégis otthonos , barátságos hely, de akkor nem ettem. A felszolgálók kedvesen sürgölődtek, én a pultnál álldogálót tudtam megszólítani.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
Kiváló 2019. október 10.egyedül járt itt
A Béla nevű egység nyitása óta listámon van, a minap végre sikerült meglátogatni. Ez egy kifejezetten igényes hely, annak megfelelően népszerű is. Kitűnő sörök, kiváló borok, akadnak jó tömények is. Egyikből sincs nagyon nagy választék, de amit kínálnak, az a csúcsszegmens.
BÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - Külső képBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - Étel/italBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - EgyébBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - BelsőBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - BelsőBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - Étlap/itallapBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - Étlap/itallapBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - Étlap/itallapBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - Étlap/itallapBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - Étlap/itallapBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - Belső
Szörnyű 2018. december 13., kollégákkal járt itt
Lassú kiszolgálás. Nem túl kedves felszolgálók. En biztos nem megyek többet ide.Es ajánlani sem fogom ismerőseimnek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2018. október 17.egyedül járt itt
Véletlenül találtam helyre ebédidő környékén. Ennek ellenére érkezésemkor nem voltak túl sokan. 6-7 asztalnál üldögéltek. A rendelést gyorsan felvették, de a kért limonádéra kb. 20 percet kellett várnom. Igaz, ezután az étel is érkezett rögtön. Bár addigra már egy kicsit kiakadtam étlen-szomjan.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Kiváló 2018. június 2.egyedül járt itt
Imádom az ilyen típusú, vintage-alternatív-underground-art helyeket, mint amilyen a Bartók Béla úton közelmúltban megnyitott, frappánsan BÉLA névre keresztelt bár. Stílusban, dizájnban nagyjából azt a vonalat képviseli, mint a Púder Bárszínház a Rádayban, a Szatyor pár méterre a másik oldalon vagy a Csendes egységei.
BÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - Külső képBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - Étlap/itallapBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - Étlap/itallapBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - Étlap/itallapBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - Étlap/itallapBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - BelsőBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - BelsőBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - BelsőBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - BelsőBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - BelsőBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - Étel/italBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - Étel/italBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - BelsőBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - BelsőBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - BelsőBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - BelsőBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - BelsőBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - BelsőBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - BelsőBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - BelsőBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - MosdóBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - Belső
Kiváló 2018. május 9.egyedül járt itt
Ezen most nem kellet túl sokat rágódnom, úgy ötös, ahogy van. Mutatom az ujjamon, egy sor okot fel tudnék sorolni. . . először is, mert úgy jutottam ide, hogy hallottam róla. Hogy ajánlottak. Van itt a környéken pár tucat kocsma, étterem, pub, miegymás, de nem mindegyiket ajánlja valaki. Ezt meg igen, pedig csak pár hete működik.