Bohémtanya Étterem Budapest

Bohémtanya Étterem Budapest
Bohémtanya Étterem BudapestBohémtanya Étterem Budapest
Bohémtanya Étterem BudapestBohémtanya Étterem Budapest

Bohémtanya Étterem Budapest bemutatkozása

Belváros szívében tradicionális magyar konyhával, rég múltat idéző kellemes hangulattal várjuk kedves vendégeinket. Barátságos kiszolgálással, hétvégenként élő cigányzenével fogadjuk régi és új betérőinket. Hétköznaponként ebéd menüvel is szolgálunk.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Két Korona Hotel Balatonszárszó - Újra vár a balatoni nyár
Újra vár a balatoni nyár
07.01-08.31.
Két Korona Hotel Balatonszárszó
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Irány a Balaton
Irány a Balaton
06.14-28.
Prémium Hotel Panoráma Siófok

Bohémtanya Étterem Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Átlagos 2018. december 14.egyedül járt itt
Régi vágású étterem a 70-es - 80-as évek turistacsalogató idejéből és stílusában a pesti belvárosban, a Bajcsy - Andrássy kereszteződéstől pár méterre. Valóban találó rá az egyik korábbi "Időutazás" című értékelés. A névválasztás csak valami régi örökség lehet, mert semmi bohémságot nem fedeztem fel az étteremben.
Bohémtanya Étterem Budapest - Külső képBohémtanya Étterem Budapest - MosdóBohémtanya Étterem Budapest - MosdóBohémtanya Étterem Budapest - Étlap/itallapBohémtanya Étterem Budapest - Étlap/itallapBohémtanya Étterem Budapest - BelsőBohémtanya Étterem Budapest - Étlap/itallapBohémtanya Étterem Budapest - Étlap/itallapBohémtanya Étterem Budapest - Étlap/itallapBohémtanya Étterem Budapest - Étlap/itallapBohémtanya Étterem Budapest - BelsőBohémtanya Étterem Budapest - BelsőBohémtanya Étterem Budapest - BelsőBohémtanya Étterem Budapest - Étel/italBohémtanya Étterem Budapest - Étel/italBohémtanya Étterem Budapest - Külső képBohémtanya Étterem Budapest - Külső képBohémtanya Étterem Budapest - Étlap/itallapBohémtanya Étterem Budapest - BelsőBohémtanya Étterem Budapest - Étlap/itallapBohémtanya Étterem Budapest - Külső képBohémtanya Étterem Budapest - Külső képBohémtanya Étterem Budapest - Külső kép
Gyenge 2018. március 31.családjával járt itt
Ma 13. 30-kor érkeztünk az étterembe. Teljesen üres volt. A pincér többszöri hangos köszönésre érkezett meg a konyhából. Helyet foglaltunk és rendeltünk. Kértünk egy halászlevet kétfelé tálalva, Rántott harcsafilét sült burgonyával, Bohémtanya borzast hasábburgonyával és egy rántott sajtot rizzsel, savanyúságot,italokat.
Átlagos 2017. március 18.gyerekekkel járt itt
Családi meghívásra mentünk a Bohémtanyára, a benyomásaink eléggé vegyesek voltak. Az idő borús volt, így a helyiségben is eléggé félhomály fogadott minket, később aztán villanyt gyújtottak. A berendezés sem tűnt a legmodernebbnek, ahol mi ültünk un. boxos elrendezés volt (ez az, amikor a belül ülö ki akar menni valamiért, a mellette ülők is állhatnak fel).
Kiváló 2016. június 5. járt itt
Nevével ellentétben a Bohémtanya inkább egy konzervatív, megbízható minőségű elegáns hely. Az ételválasztékuk különleges és nagyon ízletes és bőséges adagok. Ami e helyet ezen túl kellemessé teszi, a profi személyzet. Udvarias, odafigyelő és készséges. Nem az olcsó kategória, de korrekt árak és mindenképp minőséget kap az ember.
Gyenge 2014. június 1.barátokkal járt itt
A legutobi Budapesti latogatasom alkalmaval vacsoraztam az etteremben es nagyon kelemetlen meglepetes ert amikor ki hoztalk a megrendelt etelemet. Rantot gombafejet rendeltem amint mar nagyon sok alkalommal(februar elejen is voltam az etteremben es meg voltam elegedve az adaggal)es nagyon meglepet hogy az adag felire csokent.
Bohémtanya Étterem Budapest a térképen
1061 BudapestPaulay Ede u. 6.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, gluténmentes
diétás ételek
Zene
Élőzene: cigányzene
Gépzene: blues, cigányzene, folk, jazz, könnyűzene, magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop
Különtermek
1.terem - max. 26 fő