Budapest Bagel - Kálvin Budapest

07.05-08.16.
Vital Hotel Nautis Gárdony
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?

Budapest Bagel - Kálvin Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Kiváló 2016. december 28.egyedül járt itt
A Kálvin téri metró közelében, a Baross utca elején működő, pici alapterületű bagel szendvicsező. Remek ízek, kreatív ízkombinációk, kiváló minőségű alapanyagok jellemzik. Az ablaknál talponállós pultnál lehet helyben enni, vagy jó időben kitelepülni az épület elé, az utca ezen szakasza sétálós, nincs autós forgalom.
Budapest Bagel - Kálvin Budapest - Külső képBudapest Bagel - Kálvin Budapest - BelsőBudapest Bagel - Kálvin Budapest - BelsőBudapest Bagel - Kálvin Budapest - BelsőBudapest Bagel - Kálvin Budapest - BelsőBudapest Bagel - Kálvin Budapest - Étel/italBudapest Bagel - Kálvin Budapest - Étel/italBudapest Bagel - Kálvin Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 368 városban járt márFelfedező - 2474 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 26153 feltöltött kép
Kiváló 2016. január 23.egyedül járt itt
Bagel műfajban azt hiszem jobbat nehéz nyújtani, ha egyáltalán lehet. Kiváló, friss, jó állagú maga a bagel (ha nem tévedek, a bagel a gyűrű alakú péksütemény neve), igényesek, harmonikusak a belevalók. Avokádósat választottam, csábított még a lazacos, a kacsamájas és a kacsamelles is, de végül az döntött, hogy ebbe tesznek zöld koriandert is.