Bujdosó Székely Vendéglő Budapest

07.05-08.25.
Prémium Hotel Panoráma Siófok

Bujdosó Székely Vendéglő Budapest vélemények

2016. március 1.gyerekekkel járt itt
Egy évfordulóra kerestem egy éttermet. Már százszor elhaladtam előtte, de még sosem voltam, elhatároztam oda foglalok asztalt. Mondom, addig körülnézek a vélemények között a neten - de majdnem pórul jártam, mert egy rahedli lehúzást láttam, már - már máshova tettem le a garast, de a feleségem meggyőzött: menjünk csak, valahogy majd csak lesz, legrosszabb esetben nem megyünk többet.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. október 13.családjával járt itt
Mivel a kerületben lakunk, már régóta szemeztünk ezzel az étteremmel. Mindig olyan sokan szoktak lenni, gondoltuk kipróbáljuk egy ünnepkor. Sajnos csalódnunk kellett. Az adagok nagyon kicsik voltak, én juhtúrós puliszkát rendeltem, ehelyett egy tejbegríz szerűséget kaptam, díszítésként narancskarikákkal, amik még tovább rontották az ízét. Kipróbáltuk, de nem győzött meg!
Gyenge 2015. október 5.családjával járt itt
Családi vasárnapi kirándulás után hazafelé trtünk be, mert hallottunk róla jókat. Sajnos nem tudom igazolni ezeket. A kerthelyiségben ültünk le, de a környezetet megváltoztatni nem lehet, így az utca zaja, a hangoskodó sétélók, a buszok bűze és egyebek mind beszűrődtek, az asztaloknál a "kedves" vendégek bőszen cigarettáztak, tehát ha valaki nyugalomra vágyik, ezt eleve felejtse el.