Remek kis hely!

Café Analóg BudapestCafé Analóg Budapest a térképen

Kiváló 2017. februárban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2017. február 25.
Az Analóg kávézó már csak azért is rokonszenves, mert szeretek mindent, ami egy régebbi, megélt időszakot hoz vissza. Szeretem a tárcsás magnót, a kazettás magnót a bakelit-lemezjátszót. S bár elég keveset fotóztam filmes géppel, szeretem, hogy vannak akik még ma is ezzel foglalkoznak, mint például az Analógot üzemeltető fiatal csapat.
Az Analóg fényképezőgépek árusítása (?), javítása (?), filmelőhívás és egyebek mellett jóféle kávét főznek, mi valójában ezért mentünk be, a kérdőjeleket is azért tettem ki, mert nem vagyok érdekelt ezekben a dolgokban, így aztán nem kérdeztem rá.
A pultos hölgy rendkívül kedves, kommunikatív, érdeklődő, abszolút megérdemli az 5 szívecskét, de még egy csillagot is mellé!
Jó volt itt üldögélni és cseverészni, a kávé is finom volt, lehet, hogy máskor is betérünk.
Café Analóg Budapest - BelsőCafé Analóg Budapest - BelsőCafé Analóg Budapest - BelsőCafé Analóg Budapest - BelsőCafé Analóg Budapest - Étel/italCafé Analóg Budapest - Külső kép

Café Analóg további értékelései

2017.01.12egyedül
A Kazinczy utcában található kis hely érdekes egyvelege egy fotólabornak, fényképezőgép boltnak és kávézónak. Régi, analóg fotómasinákat és ezek tartozékait, kiegészítőit árusítják mindazoknak, akiket a digitalizáció még nem szippantott be teljesen magába. A kávé mellé itt lehet az egyik...
CE Plaza Hotel Siófok - Balatoni családi vakáció
Balatoni családi vakáció
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok
Portobello Hotel Esztergom - Senior kedvezmény 60+
Senior kedvezmény 60+
Portobello Hotel Esztergom
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
2024.05.17-ig