Chez Daniel Étterem Budapest

Chez Daniel Étterem Budapest
Chez Daniel Étterem BudapestChez Daniel Étterem Budapest
Chez Daniel Étterem BudapestChez Daniel Étterem Budapest

Chez Daniel Étterem Budapest bemutatkozása

Francia hagyományos és ínyenc konyha, friss, hazai alapanyagokból..

Sungarden Hotel Siófok - Aranyifjaké a SunGarden
Wellness pihenés Zalakaroson
2024.09.30-ig
Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros

Chez Daniel Étterem Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3354 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96038 feltöltött kép
Átlagos 2018. január 1.barátokkal járt itt
Egy napos, pontosabban egy estés, performansz-szal és vetítéssel egybekötött kiállításnak adott otthont a Chez Daniel Étterem a Szív utcában. A Vad Art névre keresztelt kiállításon főleg fiatal művészek extravagáns, modern, meghökkentő, olykor rémisztő alkotásai kaptak helyet.
Chez Daniel Étterem Budapest - BelsőChez Daniel Étterem Budapest - BelsőChez Daniel Étterem Budapest - BelsőChez Daniel Étterem Budapest - BelsőChez Daniel Étterem Budapest - EgyébChez Daniel Étterem Budapest - Étlap/itallapChez Daniel Étterem Budapest - Étel/italChez Daniel Étterem Budapest - Külső képChez Daniel Étterem Budapest - Étlap/itallapChez Daniel Étterem Budapest - Étlap/itallapChez Daniel Étterem Budapest - Étel/italChez Daniel Étterem Budapest - BelsőChez Daniel Étterem Budapest - BelsőChez Daniel Étterem Budapest - EgyébChez Daniel Étterem Budapest - BelsőChez Daniel Étterem Budapest - BelsőChez Daniel Étterem Budapest - Étlap/itallapChez Daniel Étterem Budapest - BelsőChez Daniel Étterem Budapest - BelsőChez Daniel Étterem Budapest - EgyébChez Daniel Étterem Budapest - BelsőChez Daniel Étterem Budapest - Étlap/itallapChez Daniel Étterem Budapest - Külső képChez Daniel Étterem Budapest - Étlap/itallapChez Daniel Étterem Budapest - Külső kép
Szörnyű 2017. szeptember 14.a párjával járt itt
Felejtős. Ápolatlan tulaj. Túlárazottság: ár-érték aránya iszonyatosan eltúlzott . A konyhalányra chef zakót adnak, attól az nem lesz szakképzett szakács, C. H. E. F! És attól sem, hogy "látványkonyhának állítják be azt a sufnit, ami egy légtérben van a zsúfolt kis asztalos földszinti hellyel)

Számlát NEM AD! ! !
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
2015. augusztus 27.a párjával járt itt
A Chez Daniel egy elvarázsolt vendéglő, a séf-tulaj Daniel itt öregedett meg velünk együtt, már teljesen ősz. A kilenvenes években voltam nála először, akkor sem volt olcsó, most sem az. Viszont friss alapanyagokból dolgoznak. Előfordulnak hibák, rágós hús, sózásgond. Az egésznek amatőr-hangulata van, ami vagy megtetszik valakinek vagy nem.
Chez Daniel Étterem Budapest - Külső képChez Daniel Étterem Budapest - BelsőChez Daniel Étterem Budapest - Étlap/itallap
Szörnyű 2014. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Uborka leves füstölt pisztránggal indítottunk nem ízlett de máshol nem etettem még ilyet lehet csak rossz választás gondoltam a fiam által választott csiga viszont kifelezetten finom volt.
Chez Daniel Étterem Budapest a térképen
1063 BudapestSzív u. 32.
• vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • gyerekmenü • kisállat bevihető • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi