Circo Pizza Budapest

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Circo Pizza Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Kiváló 2022. március 27.egyedül járt itt
Egy nagyon klassz olasz étterem és pizzéria az Operaház közvetlen szomszédságában lévő Hajós utcában, amit szépen leköveztek és sétálóutcaként funkcionált. Végre elkészült a szomszédos Operaház felújítása is, szóval az egész környék megújult, megszépült. A pizzéria beltere kellemes, olaszos hangulatú vinotékát idéz, barátságos.
Circo Pizza Budapest - EgyébCirco Pizza Budapest - EgyébCirco Pizza Budapest - EgyébCirco Pizza Budapest - EgyébCirco Pizza Budapest - EgyébCirco Pizza Budapest - EgyébCirco Pizza Budapest - EgyébCirco Pizza Budapest - EgyébCirco Pizza Budapest - EgyébCirco Pizza Budapest - EgyébCirco Pizza Budapest - EgyébCirco Pizza Budapest - EgyébCirco Pizza Budapest - Egyéb