Cookie Beacon Brunch Budapest

05.17-20.
Alfa Hotel Miskolctapolca

Cookie Beacon Brunch Budapest vélemények

Kiváló 2023. október 10., csoporttal járt itt
Eddig klassz törzshelyünk volt, ellenben most szembesültünk azzal, hogy, amit rendelni szerettünk volna, már nem kapható: Benedict avocado eggs.
Amúgy teljesen színvonalas étkező, szerettün ide járni.

Amennyiben újra elérhető volna a kedvenc ételünk, úgy természetesen újra a törzyhelyünk lesz.
Kiváló 2023. május 1.családjával járt itt
Sokszor láttam a helyet, tiktok-on és nagyok pozitív a tapasztalatom Kiváló éltek/sütik() Ami külön tetszett, hogy vannak keto sütik is amikben még protein is van (remélem lesz több ízben is) Az étkek pedig fantasztikusan voltak mind árban/ízben/tálalásban Valószínüleg vissza fogunk menni
Kiváló 2022. február 13.a párjával járt itt
Szombat délelőtt a teltház ellenére megérte kivárni a Brunchunkat, mert isteni volt. A legtöbb kolléga angolul beszél és a vendégek többsége is multikulti volt, emiatt kiszakadás-élményként is felfogható. Grilled-Cheese Waffle-Sandwich, Sexy Bean-Chili& Nachos, 3 süti és 2 cappuccino volt a rendelésünk, melyre nagyjából 20 percet vártunk.
Cookie Beacon Brunch Budapest - EgyébCookie Beacon Brunch Budapest - Egyéb
Átlagos 2022. január 25.egyedül járt itt
Nagyon szerettük a sok éven át a Hercegprímás és az Arany János utca sarkán működő Vian éttermet. Amikor itt dolgoztam a közelben, havonta többször ebédeltünk itt a kollégákkal. Talán a járványhelyzet, a sok home office-ba vonult irodista, bankár (van jó pár bank a közelben) miatt zártak be, talán más ok miatt.
Cookie Beacon Brunch Budapest - EgyébCookie Beacon Brunch Budapest - EgyébCookie Beacon Brunch Budapest - EgyébCookie Beacon Brunch Budapest - EgyébCookie Beacon Brunch Budapest - EgyébCookie Beacon Brunch Budapest - EgyébCookie Beacon Brunch Budapest - EgyébCookie Beacon Brunch Budapest - EgyébCookie Beacon Brunch Budapest - EgyébCookie Beacon Brunch Budapest - Egyéb