Fővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest

Így is ismerheted: Barlang Étterem
étterem, önkiszolgáló, ételbár
Fővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest
Fővárosi Állat- és Növénykert Étterme BudapestFővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest

Gotthard Hotel Szentgotthárd - Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
2025.03.17-ig
Gotthard Hotel Szentgotthárd
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz
Oxigén Family Hotel Noszvaj - Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
2025.01.01-ig
Oxigén Family Hotel Noszvaj

Fővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest vélemények

Szörnyű 2018. december 30.családjával járt itt
Ételválaszték minimális, az adagok kicsik...és drágák. A rizs kemény és ízetlen volt. A hús " szelet " olyan kicsi, hogy a tányérra tett rizskupac mellett alig látszódott. Legalább egy kis petrezselyemmel meg szórhatták volna, hogy kinézzen valahogy...szerintem egy óvodába többet tesznek a kinézetért.
Szörnyű 2016. szeptember 17.gyerekekkel járt itt
Két hete jártunk hétvégén az étteremben 3 kisgyerekkel. Nem akartunk hamburgert ebédelni, hát betértünk. Az ételek minősége kritikán aluli volt. Három félét választottunk. Nem vagyunk az a kimondottan finnyás típus,de az ételeket nem tudtuk megenni.
Fővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest - Étel/italFővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest - Étel/ital
Szörnyű 2015. augusztus 21., csoporttal járt itt
Nagyon gáz minden az étel a hely berendezése a minőség és a tisztaság meg a az árak is tipikus állatkert