Gombás Étterem Budapest

Hotel Narád Park Mátraszentimre

Gombás Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2022. augusztus 27.a párjával járt itt
Egyszerűen fantasztikus!
Imádom, 1990 óta ide járok!

Szeretem a Gombást és tisztelem, amit csinálnak évek óta! Le a kalappal előttük!

Mindenkinek szívből ajánlom! ! !

Idősebb pincér nagyon jó fej, kedves, figyelmes egy igazi szakmabeli! ! ! Nálam ilyen emberek dolgoznának, semmi problémám nem lenne!

Gyertek és próbáljátok ki! ! !
Gombás Étterem Budapest - Étel/ital
Szörnyű 2022. április 6.gyerekekkel járt itt
Először jártunk szimpatikus volt a hely , de mikor 10 perc különbséggel hozták a menüket eléggé furáltuk a férjemmel és a lányommal , a desszertre 3 percet sem kelett várnunk hozzáteszem h nem fagyit kertünk hanem forró rétes meg láva süti , de csak ezután jött a java hétfőn ami velünk történt mindhárman betegek lettünk kivéve a kisebb lányt aki itthon maradt és a legkisebb gyereket aki velünk volt de ő nem evett semmiből .
Kajára nem tudunk nézni
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
Kiváló 2021. október 11.gyerekekkel járt itt
Családi összejövetelre vettünk ki egy különtermet, ebben a családi étteremben. Nem cáfolt rá a jó hírére, mert tényleg nagyon barátságos kiszolgálásban volt részünk. Az ételek is nagyon jó ízűek és nagy adagok voltak.
Csontlevest kértünk és vegyes körettel rántott húst. A hús szelet akkora volt, hogy majd leesett a tányérról. Záró étel a rendkívül finom somlói galuska volt.
Gombás Étterem Budapest - EgyébGombás Étterem Budapest - EgyébGombás Étterem Budapest - Egyéb
Gyenge 2019. szeptember 23.családjával járt itt
Ez év szeptember elején nagyobb családi ünnepségen vettem részt, ahol semmi nem volt megfelelő, az ételre rengeteget kellett várni, ami ráadásul száraz,langyos, és kevés volt, még az árak ár/érték aránya sem megfelelő. A pincérek lassúak, és talán egy idős pincér kivételével modortalanok.
Átlagos 2019. szeptember 16.gyerekekkel járt itt
Családi összejövetelre mentünk a Gombás Étterembe, összességében jó volt. Az ételek finomak voltak, frissek, és a külön kéréseket is figyelembe vették. A pincérek kedvesek voltak, bár nagyon elfoglaltak és nagyon sokat kellett várni. A kerthelyiségnek az a fele ahova nekünk terítettek nem étteremi szinvonal volt, inkabb egy elhanyagolt hátsó udvar.
2019. július 2., kollégákkal járt itt
A megrendelt ételek finomak voltak, a kiszolgálás kedves. Hangulatában a hely a számunkra már megszokottat hozta. Az ételekre egy kicsit többet vártunk a megszokottnál, de minden friss volt. Ár érték arányban elfogadhatónak mondanám a helyet. Sajnos a parkolással voltak gondok, de ez átmeneti probléma volt csupán.
Gyenge 2019. május 20.a párjával járt itt
Sajnos az értékelésből nem tudom kihagyni a pontozást. Szörnyűnek nem nevezném, de igen lesúlytó dolog, ha az ember zárás elúőtt egy órával betér, az étterem kong az ürességtől, és közlik, hogy zárva vannak. Ez egy részt nagy tiszteletlenség a vevővel szemben, más részt egyébként szabálytalan is, mert a meghirdetett rendes nyitvatartástól eltérő időpontokat előre jelezni kellene.
2019. március 30.barátokkal járt itt
Az étterem egy családi házban került kialakításra és az igények növekedésével fokozatosan bővítették. Az étteremben több kisebb-nagyobb terem, szoba található. A berendezés retró. A bennünket kiszolgáló idős pincér gyors, udvarias és kedves volt. A megrendelt ételek korrektül elkészítettek, különösebb meglepetést nem okoztak.
Kiváló 2018. augusztus 18.a párjával járt itt
Többször megfordultunk az étteremben, 4 éve már írtam értékelést róla. Megbízható, kellemes helynek tartottuk, kiemelkedő élmény nélkül. Legutóbb egy augusztusi hétköznap este a házassági évfordulónk alkalmából tértünk be vacsorázni, és a mostani étkezés végre túlemelkedett a jó szinten.
Gombás Étterem Budapest - Külső képGombás Étterem Budapest - BelsőGombás Étterem Budapest - Étel/italGombás Étterem Budapest - Étel/italGombás Étterem Budapest - BelsőGombás Étterem Budapest - Étel/ital
2017. január 30.családjával járt itt
Családi ebédre jöttünk össze az étteremben. Maga az étterem kissé retro, de ez nem ront semmit a hangulaton. Az adagok hatalmasak és nagyon ízletesek. Összesen 5-en voltunk, az 5 főből hárman ettünk levest is. Nagyon tetszett, hogy a nagymama húslevesét piros zománcos kis lábosban tálalják.