Kedveskrém - Batthyány utca Budapest

CE Plaza Hotel Siófok

Kedveskrém - Batthyány utca Budapest vélemények

2082
2022. május 30.egyedül járt itt
A Kedveskrém éppen ott van, ahová Kolodko Mihály a legújabb kutyusait helyezte ki, szóval, itt nem lesz többé Budán kutyavásár. Fel is voltam villanyozva, jó volt a kedvem, széles vigyorral beállítottam a Kedves Krémbe, hogy ennék egy fagyit, ha már.
Kedveskrém - Batthyány utca Budapest - Külső képKedveskrém - Batthyány utca Budapest - Egyéb
Kiváló 2018. május 27.gyerekekkel járt itt
Vasárnap délután - gyereknapon - hazafelé tartva itt álltunk meg a gyerekekkel fagyizni. Éppen a fagyizó előtt sikerült leparkolni, nagy szerencse kell hozzá. A fagyizó továbbra is népszerű, kinn áll a sor az épület előtt, de gyorsan halad. Nincs sok íz - kb.
Kedveskrém - Batthyány utca Budapest - Külső képKedveskrém - Batthyány utca Budapest - Étel/italKedveskrém - Batthyány utca Budapest - BelsőKedveskrém - Batthyány utca Budapest - BelsőKedveskrém - Batthyány utca Budapest - BelsőKedveskrém - Batthyány utca Budapest - Étel/italKedveskrém - Batthyány utca Budapest - Étel/italKedveskrém - Batthyány utca Budapest - Étel/italKedveskrém - Batthyány utca Budapest - BelsőKedveskrém - Batthyány utca Budapest - Étel/italKedveskrém - Batthyány utca Budapest - BelsőKedveskrém - Batthyány utca Budapest - BelsőKedveskrém - Batthyány utca Budapest - BelsőKedveskrém - Batthyány utca Budapest - BelsőKedveskrém - Batthyány utca Budapest - BelsőKedveskrém - Batthyány utca Budapest - BelsőKedveskrém - Batthyány utca Budapest - BelsőKedveskrém - Batthyány utca Budapest - BelsőKedveskrém - Batthyány utca Budapest - BelsőKedveskrém - Batthyány utca Budapest - Külső kép
2017. február 17., kollégákkal járt itt
Szomorkás nosztalgiával írom ezt az értékelést itt a télben, aminek még mindig nem akar vége szakadni, pedig már alig várom a tavaszt. A Batthyány utcai fagyizóban még tavaly jártunk, többször is, egyedül és munkatársakkal is. Kellemes ez a környék, kb. félúton a "Batyi" és a "Moszkva" között.
2015. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
A Kedves Krém listán van egy ideje, korai zárása miatt eddig még nem sikerült meglátogatni. Most a turné elejére illesztettük be, de nem sok híja volt, hogy lemaradjunk ezúttal is az élményről, a bent dolgozó hölgy közölte, hogy még nincsenek nyitva. Mondom, hogy azt olvastam a Facebookon, hogy 10-től nyitnak. „Ja, már péntek van?
Kedveskrém - Batthyány utca Budapest - Külső kép