Különleges Sörök Boltja Budapest

2024.10.11-ig
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Különleges Sörök Boltja Budapest vélemények

Gyenge 2024. május 13.a párjával járt itt
6740 HUF egy korsó csapolt Nyúl, és egy dobozos gyümölcsös sör (Sudden Death Imperial Fruit Sour). 2024. 04. 09. -én betértem a Hegedűs Gyula utcai Különleges Sörök Boltjába. Érkezéskor úgy éreztem, a legjobb helyen, biztos kezekben vagyok. Rokokó stílusban meredeztek rám a Világ sörkülönlegességeiből épített buja oszlopok.
Különleges Sörök Boltja Budapest - Egyéb
Szörnyű 2018. november 8.barátokkal járt itt
Hétköznap délután 4 óra, a csapos kint cigarettázik, sehol senki, a hely teljesen üres. Bejövünk ketten, mondjuk, hogy kipróbálnánk az új csapolt pilzenit, kérünk egy korsót, a csapos kérdi, hogy és a másikunk mit kér, mondjuk, hogy semmit, egyelőre egyet kérünk, szeretnénk megkóstolni, hogy milyen, mondja meg mennyi a korsó sör és kifizetjük, erre a csapos, hogy "azért értitek, ugye, hogy itt nem fogtok ketten egy korsó sört inni": és nem hajlandó kiszolgálni minket, valami megvető felsőbbséggel, hogy mégis mi a fenét képzelünk mi.
Kiváló 2017. szeptember 25.a párjával járt itt
Ízélmény. . . minőségi sörök. . . . kellemes hangulat. . . . . hozzáértő kiszolgálás. . . . reális árak. . . . . . ha nem tetszik? ? Irány a Tesco :)))) Én maradok! ! ! ! Csajok, van nekünk való! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Gyümölcsös sörök egész palettája. . . . . . ! ! ! Következő választás az exkluzív cseh sörökből lesz. . kíváncsi vagyok. . . . . hamarosan folyt következik. . Egy élmény volt! ! !
Kiváló 2017. március 16.a párjával járt itt
Ez nem csak egy bolt, hanem egy kis söröző is. Ottlétünkkor Postřižinské porter és DAB volt csapon, nem volt kérdéses, hogy a portert választjuk. Kértünk két pohárral, majd miután az eladó kedvesen felhívta a figyelmünket, hogy a korsó csak egy százassal drágább, korsóra váltottunk. Az üzlet hátuljában van néhány asztal, ott lehet fogyasztani.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Kiváló 2014. december 3.a párjával járt itt
Abban az utcában lakunk, ahol a Különleges sörök boltja is található, így nem meglepő, hogy elég rendszeresen, 1-2 heti gyakorisággal felkeressük a helyet. Ha kevés az időnk, akkor csak elvitelre vásárolunk néhány üveg sört, ha ráérünk és beszélgetős hangulatban vagyunk, akkor beülünk és csapoltat választunk.
Különleges Sörök Boltja Budapest - Külső képKülönleges Sörök Boltja Budapest - Külső képKülönleges Sörök Boltja Budapest - Külső képKülönleges Sörök Boltja Budapest - Külső képKülönleges Sörök Boltja Budapest - Külső képKülönleges Sörök Boltja Budapest - Külső képKülönleges Sörök Boltja Budapest - Külső képKülönleges Sörök Boltja Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2452 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25988 feltöltött kép
Kiváló 2014. november 28.barátokkal járt itt
A Különleges sörök boltja egy rendhagyó söröző, működési rendje hasonló a borozóval egybeépített borszaküzletekéhez. Parádés a sörválaszték, nagy előnye a hasonló filozófiára építő „Csak a jó sör”-rel szemben, hogy igen széles a magyar paletta, szinte minden izgalmas tételt meg lehet itt kapni a Gólemtől a Hedonon át a Hopfanaticig, beleértve az újdonságokat is.
Különleges Sörök Boltja Budapest - Külső képKülönleges Sörök Boltja Budapest - Étel/italKülönleges Sörök Boltja Budapest - BelsőKülönleges Sörök Boltja Budapest - EgyébKülönleges Sörök Boltja Budapest - Étel/ital