La Guna Sushi Bár Budapest

Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

La Guna Sushi Bár Budapest vélemények

Szörnyű 2023. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Ismeros ajánlására látogattuk meg az éttermet. Csipos levest ettem,ami kinézetre sem volt gusztusos. Húsleves lében úszott párolt gomba,párolt csibehús meg párolt paradicsom amik félig nyersek voltak,mintha egyenest a kertbol hoztam volna be. Gondoltam a második fogás jobb lesz,nem lehet mit elrontani egy csibehúson,de lehet. . . .
La Guna Sushi Bár Budapest - Étel/ital
Kiváló 2021. március 22.egyedül járt itt
Az utóbbi években egyre népszerűbb a japán konyha Magyarországon melyek közül a La Guna sushi igazi veteránnak és klasszikusnak számít. Sushik rendkívül finomak és baráti áron mennek. Vannak különböző csomagok és lehet kérni akár csak egy féle sushit is. Főételeket is árulnak mint pl. Tofu. Curry wok. Bundázott csirkehús.
Kiváló 2020. október 21.gyerekekkel járt itt
Kiváló ètelek. Kicsit hoszabb várakozási idő,de minden friss ,ízletes ès nagyon jó alapanyagokból. A szemèlyzet mindig kedves.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
2019. augusztus 3.egyedül járt itt
Mivel a gyerekeim nagyon szeretik a sushit, gondoltam, érdemes célzottan felmérni a főváros lehetőségeit sushi-ügyben, hogyha családilag elindulnánk valahová enni, akkor legyen már a tarsolyunkban néhány biztos cím. Ennek kapcsán jutottam el a 19.
La Guna Sushi Bár Budapest - Külső képLa Guna Sushi Bár Budapest - Étlap/itallapLa Guna Sushi Bár Budapest - Étlap/itallapLa Guna Sushi Bár Budapest - EgyébLa Guna Sushi Bár Budapest - EgyébLa Guna Sushi Bár Budapest - BelsőLa Guna Sushi Bár Budapest - Étel/italLa Guna Sushi Bár Budapest - Étel/italLa Guna Sushi Bár Budapest - Étel/italLa Guna Sushi Bár Budapest - Étel/italLa Guna Sushi Bár Budapest - Étel/italLa Guna Sushi Bár Budapest - MosdóLa Guna Sushi Bár Budapest - Étlap/itallapLa Guna Sushi Bár Budapest - Étlap/itallapLa Guna Sushi Bár Budapest - Külső képLa Guna Sushi Bár Budapest - BelsőLa Guna Sushi Bár Budapest - BelsőLa Guna Sushi Bár Budapest - EgyébLa Guna Sushi Bár Budapest - Étlap/itallapLa Guna Sushi Bár Budapest - Étlap/itallapLa Guna Sushi Bár Budapest - Étlap/itallapLa Guna Sushi Bár Budapest - Étlap/itallapLa Guna Sushi Bár Budapest - Étlap/itallapLa Guna Sushi Bár Budapest - Étlap/itallapLa Guna Sushi Bár Budapest - Étlap/itallapLa Guna Sushi Bár Budapest - Mosdó
Kiváló 2019. február 5.családjával járt itt
Kispesten az üzletsoron kívülről nem mutatós belül nagyon szépen berendezett, tiszta hangulatos hely. Többféle étel van nem csak sushi, de alapvetően a távol keleti konyha található meg. Széles skálán nagy a választék. A honlapjukon megtalálható az étlap praktikus előre gondolkozni. Az ételek frissek, finomak.
La Guna Sushi Bár Budapest - Étel/italLa Guna Sushi Bár Budapest - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2452 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25988 feltöltött kép
2018. május 22.gyerekekkel járt itt
Már kipróbáltuk a jómúltkorjában csepeli La Guna-t, gondoltuk megnézzük az Üllői útit is. Leszámítva azt, hogy percekig ültünk és nem kaptunk étlapot, amit 2-3 perc után magam szoktam orvosolni, elvégre nincs bosszantóbb, mint értelmetlenül várni egy étteremben, minden rendben volt, a kiszolgálás udvarias, az árak barátságosak.
La Guna Sushi Bár Budapest - Külső képLa Guna Sushi Bár Budapest - Étel/italLa Guna Sushi Bár Budapest - Étel/italLa Guna Sushi Bár Budapest - Étlap/itallapLa Guna Sushi Bár Budapest - Étlap/itallapLa Guna Sushi Bár Budapest - Étlap/itallapLa Guna Sushi Bár Budapest - Étlap/itallapLa Guna Sushi Bár Budapest - Étlap/itallapLa Guna Sushi Bár Budapest - Étlap/itallapLa Guna Sushi Bár Budapest - Étlap/itallapLa Guna Sushi Bár Budapest - Étel/ital