La Trattoria - Október 6. utca Budapest

2024.10.13-ig
Danubius Hotel Marina Balatonfüred

La Trattoria - Október 6. utca Budapest vélemények

2016. június 8.a párjával járt itt
Kicsi hely, télen csak pult van belül, leülni nem lehet. Szeletpizzát is árusítanak. A környéken sétálva többször jártunk náluk, általában szeletpizzákat kértünk. Mi legtöbbször sétálópizzának, elvitelre,de volt, hogy ott-fogyasztásra kértük. Látványkonyhával dolgoznak, és egész gyorsan.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. május 11.a párjával járt itt
Tegnap jártam itt a Párommal. Finom olasz kajára vágytunk, ezért esett a választásunk erre a helyre. Fél 12 körül voltunk, szerencsénk volt, le tudtunk ülni. A Párom pizzát kért, elégedett volt vele. Én Bolognait kértem. Maga a tészta és a szósz rajta nagyon finom volt (ilyet finomat még sosem ettem), viszont a húsgombóc nyers volt (látszott a színén és az állagán is), így azt meghagytam.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
2015. február 12., kollégákkal járt itt
Egyik barátommal ebédeltünk hétköznap ebben az Október 6. utcai olasz kifőzdében. Picike hely, kb. 10 fő tud leülni kettesével, keskeny magas asztalokhoz, bárszékekre. Sikerült elcsípni az utolsó szabad helyet a kiszolgálópult oldalában. A kabátokat a mosdó elé lehet felakasztani. Az étlapon pizzák és tészták szerepelnek (ill.
La Trattoria - Október 6. utca Budapest - Külső képLa Trattoria - Október 6. utca Budapest - Külső képLa Trattoria - Október 6. utca Budapest - Étel/italLa Trattoria - Október 6. utca Budapest - Étel/italLa Trattoria - Október 6. utca Budapest - Étel/ital