3,1
kávézó - kávéház, pékség
Lipóti Pékség & Kávézó - Bécsi út 265. Budapest
Lipóti Pékség & Kávézó - Bécsi út 265. BudapestLipóti Pékség & Kávézó - Bécsi út 265. Budapest

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár - Tavaszi Pihenés előfoglalási kedvezménnyel
Irány a Balaton
06.14-28.
Prémium Hotel Panoráma Siófok

Lipóti Pékség & Kávézó - Bécsi út 265. Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Átlagos 2020. október 5.egyedül járt itt
A Bécsi út és a Vörösvári út találkozásánál, közlekedési csomópontban (villamosok végállomása, több busz megállója) található ez a Lipóti Pékség és Kávézó Óbudán. Igazából a kávézó érzés nekem nem jött át, ez erős ráerőltetés csak, igaz, lehet inni kávét, az ablak mentén van is egy kis könyöklő, de ezért elsősorban pékség, és azon túl is elviteles vásárlásokra találták ki, nem helybeli, kényelmes beülős kávézásra.
Lipóti Pékség & Kávézó - Bécsi út 265. Budapest - Étel/italLipóti Pékség & Kávézó - Bécsi út 265. Budapest - Külső képLipóti Pékség & Kávézó - Bécsi út 265. Budapest - BelsőLipóti Pékség & Kávézó - Bécsi út 265. Budapest - Étel/ital