Átlag alatti Lipóti pékség

Lipóti Pékség & Kávézó - Bécsi út 265. BudapestLipóti Pékség & Kávézó - Bécsi út 265. Budapest a térképen

Átlagos 2020. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. október 5.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A Bécsi út és a Vörösvári út találkozásánál, közlekedési csomópontban (villamosok végállomása, több busz megállója) található ez a Lipóti Pékség és Kávézó Óbudán.
Igazából a kávézó érzés nekem nem jött át, ez erős ráerőltetés csak, igaz, lehet inni kávét, az ablak mentén van is egy kis könyöklő, de ezért elsősorban pékség, és azon túl is elviteles vásárlásokra találták ki, nem helybeli, kényelmes beülős kávézásra.
Nem olyan jellegű a hely, ennyi az egész.
Ezúttal croissant-t vettem, ami itt bajos croissant néven fut, de azt mondta az eladó hölgy, ugyanolyan, mint a vajas. Mármint az összetételét illetően. Mondjuk ez nem teljesen igaz, ez töményebb, vaskosabb, ropogósabb, és a vajat én nem éreztem benne, persze ettől még lehet. 280 Ft volt, ha jól emlékszem. Volt még ezen kívül többféle, más töltelékes croissant is, inkább édesek.
Vettem még egy Cappy multivitamin gyümölcslevet is mellé.
Nem tetszett, hogy a környezettudatosság itt nem igazán jelent meg, papírzacskó helyett műanyagba csomagolták a croissant-t. Talán elfogyott a papír, nem tudom.
Rendelés és fizetés a pultnál, bankkártyával lehet fizetni.
A kínálat szegényesebb volt, mint amit megszokhattunk a láncnál (mindez hétköznap, nem zárás előtti percekben).
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Lipóti Pékség & Kávézó - Bécsi út 265. Budapest - Étel/italLipóti Pékség & Kávézó - Bécsi út 265. Budapest - Külső képLipóti Pékség & Kávézó - Bécsi út 265. Budapest - BelsőLipóti Pékség & Kávézó - Bécsi út 265. Budapest - Étel/ital
Palace Hotel Hévíz - Pezsgő tavasz Hévízen
Pezsgő tavasz Hévízen