Madárfészek Gyorsétterem & Kávézó Budapest

3,5
gyorsétterem, kávézó - kávéház
Madárfészek Gyorsétterem & Kávézó Budapest
Madárfészek Gyorsétterem & Kávézó BudapestMadárfészek Gyorsétterem & Kávézó Budapest

Hotel Wellamarin Zamárdi - Napi árak
Nyári csobbanás Balatonvilágoson
05.31-09.07.
Világos Hotel Balatonvilágos

Madárfészek Gyorsétterem & Kávézó Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 708 városban járt márFelfedező - 2286 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44099 feltöltött kép
Átlagos 2022. június 14.egyedül járt itt
Kis performance-ról ügettem hazafelé a Gárdonyi térről, este volt már, és valahol itt a körtér sarkán rámjött az ehetnék. És volt is valami pozitív emlékem erről a helyről. Na, ezt elmosta az idő. Betértem ide, nem az utcára ütem ki, hanem bent árválkodtam, és - a szokásos - pirított tésztát kértem valami csirkecsikos rátéttel.
Madárfészek Gyorsétterem & Kávézó Budapest - Étel/italMadárfészek Gyorsétterem & Kávézó Budapest - Külső képMadárfészek Gyorsétterem & Kávézó Budapest - Külső kép
2019. október 7.egyedül járt itt
Gondolkodtam. Most akkor mit minősítsünk fel, meg le. Jó helyen van, jobb, mint a legtöbb kínai büfé, amit ettem finom volt, ajándékba adtak egy levest, a kiszolgálás rendkívül enervált, a beltér viszonylag tágas, de nem túl kényelmes, tiszta és világos, nincs a nyomasztó kínai konyhaszag, olcsó az ebéd.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2499 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Átlagos 2019. július 24.egyedül járt itt
Alapvetően a szokványos kínai kifőzdés ételeket kínáló gyorsétterem a Móricz Zsigmond körtérnél, de annyiban színvonalasabb, hogy elég tágas a beltér, elég sok asztal van, valamint van egy körbekerített fedett teraszuk is. Tehát esetükben nem azt jelenti a terasz, hogy a járdára kitettek 2 asztalt 4 székkel.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25826 feltöltött kép
2016. január 16.egyedül járt itt
Az előttem járók úgy látják, hogy jobb elvitelre venni az ételt a Madárfészekben. Én ennek csak a felét erősíthetem meg. Tételesen, hogy erre a célra megfelel a hely. Midőn ott jártam, siettem, másrészt a páromnak akartam vinni egy sushicsomagot, mert imádja ezt a mára világslágerré vált japán ínyencséget.
Madárfészek Gyorsétterem & Kávézó Budapest - Külső képMadárfészek Gyorsétterem & Kávézó Budapest - Étel/italMadárfészek Gyorsétterem & Kávézó Budapest - Étel/italMadárfészek Gyorsétterem & Kávézó Budapest - Külső kép
2015. december 7.családjával járt itt
Pozitivum:Az étel ize a különlegeségek a jó ár.
Negativum:A kiszolgálás lassu a hely kicsi és zsufolt és egyes vendégek bunkoak is. Elvitelre érdemes csak kaját kérni