Mokka Presszó - Margit körút Budapest

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Mokka Presszó - Margit körút Budapest vélemények

Átlagos 2024. április 14.egyedül járt itt
Jártam már itt régebben is, amint a pár évvel ezelőtti fotóimon látható, azóta a külső portál egy kis fazonírozáson, felújításon esett át. Forgalmas helyszínen, a Margit híd budai hídfőjénél található, szomszédságában egy számomra érdektelen török kebabos, egy ABC, illetve a Bem Mozi található.
Mokka Presszó - Margit körút Budapest - BelsőMokka Presszó - Margit körút Budapest - BelsőMokka Presszó - Margit körút Budapest - BelsőMokka Presszó - Margit körút Budapest - Étel/italMokka Presszó - Margit körút Budapest - Étel/italMokka Presszó - Margit körút Budapest - BelsőMokka Presszó - Margit körút Budapest - BelsőMokka Presszó - Margit körút Budapest - Étel/italMokka Presszó - Margit körút Budapest - BelsőMokka Presszó - Margit körút Budapest - BelsőMokka Presszó - Margit körút Budapest - Külső képMokka Presszó - Margit körút Budapest - Külső képMokka Presszó - Margit körút Budapest - Külső képMokka Presszó - Margit körút Budapest - Külső képMokka Presszó - Margit körút Budapest - Külső képMokka Presszó - Margit körút Budapest - Külső képMokka Presszó - Margit körút Budapest - Belső
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Átlagos 2024. április 12.egyedül járt itt
A Mokka presszóba egy hirtelen ötlettől vezérelve ültem be, egy másik kocsmába tartva. Badacsonyi borokat kínálnak, a bejáratnál kihelyezett itallapon pincészet nem szerepel, egy deci 180 ft. Retro életérzés, amint az egész hely retro, a zajos és népes közönséggel együtt.
Mokka Presszó - Margit körút Budapest - EgyébMokka Presszó - Margit körút Budapest - EgyébMokka Presszó - Margit körút Budapest - EgyébMokka Presszó - Margit körút Budapest - EgyébMokka Presszó - Margit körút Budapest - EgyébMokka Presszó - Margit körút Budapest - EgyébMokka Presszó - Margit körút Budapest - EgyébMokka Presszó - Margit körút Budapest - EgyébMokka Presszó - Margit körút Budapest - Egyéb