Nika Étterem Budapest

étterem, kávézó - kávéház
Nika Étterem Budapest
Nika Étterem BudapestNika Étterem Budapest
Nika Étterem BudapestNika Étterem Budapest

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel

Nika Étterem Budapest vélemények

Átlagos 2020. december 14.barátokkal járt itt
Egy nagyobb társasággal foglaltunk asztalt. A belvárosban, a Kossuth Lajos utcában található, eléggé központi helyen. A magyarokon kívül külföldiek is kedvelik az éttermet. A hely nagyon szép, modern és tiszta. A személyzet figyelmes volt és kedves. Az ételek egy átlagos éttermi minőségnek mondanám.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
Átlagos 2018. október 13.barátokkal járt itt
A Nika étterembe ebéd után ültem be két barátommal beszélgetni, de ha már ott voltunk, akkor rendeltünk némi desszertet. Tiramisut és somlóit. Nagy adagot adtak az egyébként szépen tálalt középszerű, izgalommentes somlóiból. Nagyobb probléma a másikkal volt. Mascarpone helyett magyarán valami cukrászati krémet kaptunk rengeteg száraz piskótával.
Átlagos 2017. július 17.a párjával járt itt
A NIKA második lett a közönségszavazatok alapján a tavaszi Országos Étterem Héten, és ennek örömére júliusban 10 napon át 4+2 fogásos menüvel kényezteti az ínyenc közönséget. A foglalásnál ért az első apró bosszúság, bár az étterem reggel 8-tól (! ) nyitva, csak vacsorára lehetett asztalt foglalni.
Nika Étterem Budapest - Étel/italNika Étterem Budapest - Étel/italNika Étterem Budapest - Étel/italNika Étterem Budapest - Étel/italNika Étterem Budapest - Étel/italNika Étterem Budapest - Étel/italNika Étterem Budapest - Étel/italNika Étterem Budapest - Étel/italNika Étterem Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2016. október 17.a párjával járt itt
A kiszolgálás kedves volt, de az előételre és az üdvözlőfalatra nagyon sokat kellett várni. Az előételeink finomak voltak, a főételt közepesnek mondanám, a desszert nekem kevésbé ízlett, túl édesnek találtam, és valamilyen kekszes réteg volt benne, amit nem szeretek. Ettől függetlenül egész kellemes élmény volt, nem bántam meg.
Kiváló 2016. április 2.a párjával járt itt
Az Étterem hét alkalmából látogattunk el ismét a Nika étterembe. Azért választottuk ezt az éttermet, mert ennek a menűsora volt a legszimpatikusabb. Nem is csalódtunk ismét. A pincérek továbbra is rendkívül udvariasak, szolgálatkészek. A fácán esszencia nagyon finom volt, a szűztokány is, habár az lehetett volna kicsit melegebb.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
2015. október 6.egyedül járt itt
A mindig zajos és forgalmas Kossuth Lajos utcán, kb. félúton a Ferenciek tere és az Astoria között, egy szálloda mellett található a NIKA étterem. A nevét már sokszor hallottam, mivel a Bónuszbrigád oldalon többször hirdettek akciós tortákat, így ennek alapján azt gondoltam róluk, hogy inkább egy cukrászdáról vagy kávéházról van szó.
Nika Étterem Budapest - Külső képNika Étterem Budapest - BelsőNika Étterem Budapest - BelsőNika Étterem Budapest - MosdóNika Étterem Budapest - Étel/italNika Étterem Budapest - Étel/italNika Étterem Budapest - Étel/italNika Étterem Budapest - Étel/italNika Étterem Budapest - Étel/italNika Étterem Budapest - BelsőNika Étterem Budapest - BelsőNika Étterem Budapest - Étlap/itallapNika Étterem Budapest - Külső képNika Étterem Budapest - Külső képNika Étterem Budapest - Külső kép
Kiváló 2015. március 23.a párjával járt itt
Az étterem hét alkalmából jártunk ismét az étteremben, és most sem csalódtunk. Nagyon udvariasak voltak, elmagyarázták, melyik étel mi, ajánlottak desszertet. Az ételek finomak voltak, nagyon szépen tálalva. A köretet egy kicsit keveselltem. /3 szem krokett volt a hús mellé/. A somlói revolution tortájuk nagyon finom volt. Elég sokan voltak, mégis hamar kihozták az ételt.