Noir et L'Or Étterem & Kávézó Budapest

Noir et L'Or Étterem & Kávézó Budapest
Noir et L'Or Étterem & Kávézó BudapestNoir et L'Or Étterem & Kávézó Budapest
Noir et L'Or Étterem & Kávézó BudapestNoir et L'Or Étterem & Kávézó Budapest

Noir et L'Or Étterem & Kávézó Budapest bemutatkozása

Engedjék meg hogy figyelmükbe ajánljam a noir et lor éttermet.
Budapesten a Király utcában a pesti történelmi zsidó negyed közepén, a noir et l or étterem meg kíván felelni az új kihívásoknak, és igyekszik 5 éves tapasztalatával és elkötelezettségével vendégei igényeit kielégíteni.

Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz - Napi árak félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Noir et L'Or Étterem & Kávézó Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25826 feltöltött kép
Átlagos 2015. július 30.barátokkal járt itt
„Fekete és arany” – bíztató, jó név. A hely, melynek fekvése igen jó (a Gozsdu udvar bejáratánál), felettébb kedvező áron kínál ebédmenüt, így aztán délben tele is van. Januárban voltunk ott, akkor 2 fogást 990 forintért, 3 fogást 1290 forintért adtak. A borok viszont jó drágák, egy deci Gere Kékoportó vagy Takler Kékfrankos 600 forint.
Noir et L'Or Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italNoir et L'Or Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italNoir et L'Or Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italNoir et L'Or Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italNoir et L'Or Étterem & Kávézó Budapest - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Kiváló 2015. július 9., kollégákkal járt itt
Az értékeléssel kezdem, én is osztom az értékelők többségének véleményét és összességében 5 szívecskésre értékelem az éttermet, bár nem volt minden szempontból tökéletes. Első alkalommal egy sima hétköznapon ebédidőben nem sikerült itt ebédelni, teljes teltház volt és még többen vártak is asztalra az ajtóban, így akkor más helyet választottunk.
Noir et L'Or Étterem & Kávézó Budapest - Külső képNoir et L'Or Étterem & Kávézó Budapest - Külső képNoir et L'Or Étterem & Kávézó Budapest - Külső képNoir et L'Or Étterem & Kávézó Budapest - MosdóNoir et L'Or Étterem & Kávézó Budapest - MosdóNoir et L'Or Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italNoir et L'Or Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italNoir et L'Or Étterem & Kávézó Budapest - BelsőNoir et L'Or Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italNoir et L'Or Étterem & Kávézó Budapest - BelsőNoir et L'Or Étterem & Kávézó Budapest - BelsőNoir et L'Or Étterem & Kávézó Budapest - BelsőNoir et L'Or Étterem & Kávézó Budapest - Külső képNoir et L'Or Étterem & Kávézó Budapest - Étlap/itallapNoir et L'Or Étterem & Kávézó Budapest - Külső kép
Átlagos 2014. augusztus 12.a párjával járt itt
Párommal járunk itt bónusszal két alkalommal. Először a legmesszebbmenőkig elégedettek voltunk, mind a kiszolgálással, mind az ételek minőségével, tálalásával. Másodjára sajnos nem jól választottunk a kacsamell rágós volt, a saláta mézédes és bár alig volt néhány vendég, mégis 45 percet kellett várnunk.
Kiváló 2014. március 3.a párjával járt itt
Mi legtöbbször menüzni járunk ide, mert árban nagyon jó és a minőség kiváló. Sokszor azon gondolkodom , hogy éri ez meg nekik. . . ilyen kevés pénzért ilyen finomat enni. Nagyon hangulatos étterem. A menü kártyája nem túl hosszú , de talán ez nem is baj, hisz ugy lett összeválógatva ,hogy mindenki megtalálja a kedvenc ételét. Amit eddig ott ettem az mind *-os 5-ös :) .
Kiváló 2013. december 29.családjával járt itt
Bónusszal jártam itt 2 alkalommal is, családdal, 2-3 fővel és nagyon kellemesnek tartottuk mind a hely hangulatát, mind az ételek minőségét. A pincérek udvariasak voltak, az ételek gyönyörűen tálaltak. Nem volt bónusz filingünk. Talán csak a bor választék volt szegényes. Összességében egy igen kellemes hely. Csak ajánlani tudom - főleg igényesebbeknek. Julie
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt márNépszerű író - 38 hasznos szavazat
Kiváló 2013. november 26.a párjával járt itt
Egyik kedvenc éttermem! Nagyon szép maga a hely, nagyon kedvesek a pincérek, finomak az ételek, ízléses a tálalás. A heti menüben igényes ételek találhatóak, ízükhöz és minőségükhöz képest igencsak alacsony áron. Eddig mindig finomakat ettünk itt a párommal, ráadásul a legnagyobb csúcsidőben is udvarias és mosolygós a kiszolgálás. Ez az a hely, ahová szívesen visszatér az ember!
Noir et L'Or Étterem & Kávézó Budapest a térképen
1075 BudapestKirály u. 17.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, mediterrán