Pizza Station Budapest

2024.10.11-ig
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Pizza Station Budapest vélemények

Szörnyű 2017. szeptember 25.családjával járt itt
A környéken lakok, beugrottam a pizzámért, hogy megtekintsem milyen helyről is rendeltem.

I. A hely egyáltalán nem tűnt higiénikusnak.
II. Eladók, futárok eszméletlen milyen b*nkók a vásárlókkal.
III. Az ár, pizza vékonysága, pár darab sonka valahogy nem fér össze, esküszöm a negyed olyan drága konkurens pizzéria [moderálva - a szerk. ] is minőségibb, mint ez a pizzázó senkinek se ajánlom!
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2499 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Kiváló 2017. április 5.egyedül járt itt
Pizza szeletbár a Keleti Pályaudvarnál, a 7-esek buszmegállójánál. Forgalom szempontjából frekventált hely, jól megközelíthető, ám a környék nem túl bizalomgerjesztő. Tavaly novemberben nyitottak. Hagyományos nagy kerek, vékony tésztás pizzákat sütnek, helyben, pizza kemencében.
Pizza Station Budapest - BelsőPizza Station Budapest - Külső képPizza Station Budapest - Étel/italPizza Station Budapest - BelsőPizza Station Budapest - BelsőPizza Station Budapest - Étel/italPizza Station Budapest - Étel/italPizza Station Budapest - Étel/ital
Kiváló 2017. március 29.egyedül járt itt
Kiváló minőségű menő pizza. Nagyon jó fej kiszolgálók. Kellemes modern belső tér. Egyszerűen csodás. Akciós pizza 200? Csodálatos. Ennyiért max. egy gagyi okádék Trio pizza szeletet lehet kapni. Ha éppen olyan pizza van akciosan amit szeretek mindig beugrok. Ár érték arányba és minőségbe verhetetlen a szeletes bárok közt. Veszek 2 akciós pizzát pár órára sikerül is csillapítani az éhséget
Kiváló 2017. január 25.barátokkal járt itt
Ajánlom mindenkinek remek hely finom vékony tésztás Olasz pizza a kiszolgálás barátságos jó fejek a srácok. Amennyiben szerencsétek van és pizzát készítenek láthatjátok a levegőben pörgetős nyújtást,nagyon látványos és egyébként mint megtudtuk a srácoktól a látvány csak járulékos dolog a tészta egyenletes vastagsága miatt fontos.
Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25826 feltöltött kép
2016. november 18.barátokkal járt itt
A Pizza Station-ben épp a nyitás napján voltunk. A Keleti pályaudvarral szemben kapuit megnyitó pizza-szeletező korrektnek bizonyult. Nem éri el a Pizzica-A Presto-Igen szintjét, de jobb, mint a Trió-Pizza King-Princess vonal, miközben az árak barátságosak, egy szelet 340 ft. Kifejezetten jól esett a szalámis pizza, s nemcsak azért, mert éhesek voltunk.
Pizza Station Budapest - Étel/italPizza Station Budapest - BelsőPizza Station Budapest - BelsőPizza Station Budapest - BelsőPizza Station Budapest - Külső kép