Steamhouse Café - Batthyány téri Vásárcsarnok Budapest

4,8
cukrászda, kávézó - kávéház, szendvicsbár
Steamhouse Café - Batthyány téri Vásárcsarnok Budapest
Steamhouse Café - Batthyány téri Vásárcsarnok BudapestSteamhouse Café - Batthyány téri Vásárcsarnok Budapest

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Ambient Hotel Sikonda - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Steamhouse Café - Batthyány téri Vásárcsarnok Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 368 városban járt márFelfedező - 2474 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 26153 feltöltött kép
Kiváló 2016. december 23.családjával járt itt
A Steamhouse café a Batthany téri vásárcsarnokban működik, az emeleten. A kiszolgálás kifejezetten kedves, a választék egyszerű. Kávé az alap, de van forró csoki, forró limonádé (hm…), frissen facsart narancslé, némi ennivaló is, sült szendvics (750), tejberizs, brownie, répakocka. Ezutóbbit én is rendeltem, jó volt.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Kiváló 2016. december 23.egyedül járt itt
December eleje óta a piros metró építési munkálatok miatt átmenetileg nem áll meg a Kossuth téren, így ha az ember át szeretne jutni Pestről Budára vagy vissza, azt egy nagyon hangulatos BKV hajón is megteheti a Parlament és a Batthyány tér között. A 2 oldal közötti oda-vissza hajókázás közé iktattam be a Batthyány Csarnokban lévő Steamhouse Kávézó meglátogatását.
Steamhouse Café - Batthyány téri Vásárcsarnok Budapest - BelsőSteamhouse Café - Batthyány téri Vásárcsarnok Budapest - Étlap/itallapSteamhouse Café - Batthyány téri Vásárcsarnok Budapest - BelsőSteamhouse Café - Batthyány téri Vásárcsarnok Budapest - EgyébSteamhouse Café - Batthyány téri Vásárcsarnok Budapest - BelsőSteamhouse Café - Batthyány téri Vásárcsarnok Budapest - BelsőSteamhouse Café - Batthyány téri Vásárcsarnok Budapest - BelsőSteamhouse Café - Batthyány téri Vásárcsarnok Budapest - BelsőSteamhouse Café - Batthyány téri Vásárcsarnok Budapest - Étel/italSteamhouse Café - Batthyány téri Vásárcsarnok Budapest - Étel/italSteamhouse Café - Batthyány téri Vásárcsarnok Budapest - Étel/italSteamhouse Café - Batthyány téri Vásárcsarnok Budapest - Étlap/itallapSteamhouse Café - Batthyány téri Vásárcsarnok Budapest - EgyébSteamhouse Café - Batthyány téri Vásárcsarnok Budapest - BelsőSteamhouse Café - Batthyány téri Vásárcsarnok Budapest - Étel/italSteamhouse Café - Batthyány téri Vásárcsarnok Budapest - Étel/italSteamhouse Café - Batthyány téri Vásárcsarnok Budapest - BelsőSteamhouse Café - Batthyány téri Vásárcsarnok Budapest - Külső képSteamhouse Café - Batthyány téri Vásárcsarnok Budapest - Külső kép