TOKIO Budapest

étterem, sushi bár
TOKIO Budapest
TOKIO BudapestTOKIO Budapest
TOKIO BudapestTOKIO Budapest

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Ikonikus feltöltődés a Helikonban
2024.07.01-ig
Hotel Helikon Keszthely

TOKIO Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Kiváló 2015. október 8.egyedül járt itt
A Tokio éttermet kicsit több mint 2 évvel ezelőtt nyitották meg a Széchenyi téren, a korábbi Kyoto helyén, de teljesen átfazonírozva, talán arra utalva ezzel, hogy a valóságban 2 japán város is nagyon különböző.
TOKIO Budapest - Külső képTOKIO Budapest - BelsőTOKIO Budapest - BelsőTOKIO Budapest - BelsőTOKIO Budapest - BelsőTOKIO Budapest - MosdóTOKIO Budapest - Étel/italTOKIO Budapest - MosdóTOKIO Budapest - Étel/italTOKIO Budapest - BelsőTOKIO Budapest - Étel/italTOKIO Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 8.barátokkal járt itt
Meglehetősen nagy sushi és garnélarák őrült vagyok. Nincs az a mennyiség amit ne tudnék eltüntetni nyomtalanul. Azt kell, hogy mondjam, hogy itt olyan finom sushit kaptam, hogy azóta is emlegetem. Tényleg lehetett érezni, hogy az alapoanyagok mind szuperfrissek.
A koktélok is nagyon rendben voltak. Az édességnek még hagytunk helyet, az is mennyei finomság volt. Nagyon elégedetten távoztunk.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2013. április 16.barátokkal járt itt
Az étterem hangulata a modern keleties irányzatnak megfelelő, kellemes zenével. A felszolgált ételek frissek ami egy japán étteremnél elvárható de szinte a városban itt jelenthető ki egyedül. Nagyon ízletes a Tom Kha Kai levesük és a Miso is. Nem olcsó hely de kategóriájához képest teljesen normálisak az árai.
Kiváló 2013. március 28.gyerekekkel járt itt
Mult vasàrnap jàrtam itt. Kellemes, minimal designe hangulat. Telthàz volt,de az üzletvezetō kedvesen hellyel kinàlt minket a bàrpultnàl, és kb. 5' vàrakozàs utàn màr az asztalunknàl ültünk. 1. Fogàs: menrui leves zöldség tempura-val. nagy csésze, forró, tartalmas leves.
TOKIO Budapest a térképen
1051 BudapestSzéchenyi István tér 7-8.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • kisállat bevihető
ázsiai, japán
Wellness Hotel Szindbád