Tompa Angyal Bisztró & Kávézó Budapest

Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Tompa Angyal Bisztró & Kávézó Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
2022. április 10.barátokkal járt itt
Évek óta terveztem, hogy egy kellemes nyárestén majd eljövünk ide a barátokkal, és leteszteljük ezt az évek óta népszerű, teraszos, amúgy pinceszinti sörözőt. A neve nagyon tetszett, ami nyilván az utcák nevéből (Tompa ill. Angyal utca) adódott. Ismerősöktől is jó véleményeket hallottam a helyről. A nyáreste és a terasz be is jött.
Tompa Angyal Bisztró & Kávézó Budapest - EgyébTompa Angyal Bisztró & Kávézó Budapest - EgyébTompa Angyal Bisztró & Kávézó Budapest - EgyébTompa Angyal Bisztró & Kávézó Budapest - EgyébTompa Angyal Bisztró & Kávézó Budapest - EgyébTompa Angyal Bisztró & Kávézó Budapest - EgyébTompa Angyal Bisztró & Kávézó Budapest - EgyébTompa Angyal Bisztró & Kávézó Budapest - EgyébTompa Angyal Bisztró & Kávézó Budapest - EgyébTompa Angyal Bisztró & Kávézó Budapest - EgyébTompa Angyal Bisztró & Kávézó Budapest - EgyébTompa Angyal Bisztró & Kávézó Budapest - EgyébTompa Angyal Bisztró & Kávézó Budapest - EgyébTompa Angyal Bisztró & Kávézó Budapest - EgyébTompa Angyal Bisztró & Kávézó Budapest - EgyébTompa Angyal Bisztró & Kávézó Budapest - EgyébTompa Angyal Bisztró & Kávézó Budapest - Külső képTompa Angyal Bisztró & Kávézó Budapest - Külső képTompa Angyal Bisztró & Kávézó Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. április 27.barátokkal járt itt
2014 márciusában Írtam értékelésemet az első korsóról,és azóta semmi nem változott. A kiszolgálás gyors és udvarias, nem tolakodó,de figyelmes. A mellék helyiség is tiszta, ami nem jellemző a budapesti vendéglátó helyekre. Asztalt foglalni kell, mert ritkán van szabad hely, de megéri. Egyszerű szendvicsek, saláták, mindez leöblítve egy korsóval. Mennyei. Én még mindig maradok a barnánál.
Kiváló 2016. március 8.barátokkal járt itt
Egy könnyű vacsora leöblítve egy finom kézműves sörrel, ha erre vágynál, itt biztosan megkapod. A hely méretéhez képest hatalmas a sörválaszték, sok magyar kézműves sörrel. Egyszerűbb ételek (szendvicsek, vasalt szendvicsek, saláták, wrap és quesadilla) is kérhetők, a kiszolgálás gyors, figyelmes és udvarias.
2014. március 25.barátokkal járt itt
Amikor egy fáradt nap után csupán arra vágysz, hogy egy baráti beszélgetés mellé egy finom korsó sört igyál, mindezt egy csendes, egyszerű,de mégis hangulatos, tiszta, megfelelő mellékhelyiséggel, (ami egyre ritkább Budapesten)rendelkező, kedves, udvarias, de nem tolakodó kiszolgálás mellett, hát erre jó a TOMPA ANGYAL.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 368 városban járt márFelfedező - 2474 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 26153 feltöltött kép
2014. február 19.családjával járt itt
Egyre szaporodnak a minőségi, kézműves sörökre alapozó kocsmák. Nem meglepő, hogy a Tompa utcában lassan kialakuló vendéglátói gócpontban (lassan tucatnyi büfé, étterem, kocsma várja itt a vendégeket a már hosszú ideje működő Chili bártól vagy Mezcal mexikói étteremtől a minap új tulajdonost s nemsokára új nevet is kapó Drink and Win Sport bárig).
Tompa Angyal Bisztró & Kávézó Budapest - Egyéb