Tonett Pub Étterem & Pizzéria Budapest

Így is ismerheted: Burger Express
2,7
étterem, kávézó - kávéház, pizzéria, kocsma, pub
Tonett Pub Étterem & Pizzéria Budapest

05.17-20.
Két Korona Hotel Balatonszárszó

Tonett Pub Étterem & Pizzéria Budapest vélemények

Szörnyű 2023. december 19.családjával járt itt
A kiszolgálással nem volt probléma,a rendelt étel nem volt kellően megpiritva,jeleztem a pincérnek, hogy szeretném ha vissza vinné,azt a választ kaptam,hogy az étel ebben a formában megfelelő. Miután észre vette,hogy az ételt nem fogyasztottam el,próbált másikat felajánlani. Nem volt már kedvem hozzá. Első és utolsó találkozasom volt ezzel az étteremmel.
Szörnyű 2021. augusztus 1.egyedül járt itt
Egy egyszerű bundazott csirkét nem tudnak megsütni. . . . . . . Rendeltem tőlük amit nyersen kaptam meg. Jeleztem a diszpécsernek és ígérte ki cserélik az ételt! 3 óra múlva felhívtak és azt kérdezték kaptam e másik ételt? ! A kérdést nem tudom mire vélni, hisz 3 órája vártam már akkor. . . . . . .
Szörnyű 2018. augusztus 10.egyedül járt itt
Online rendelés ételrendelő oldalon [moderálva - a szerk. ] keresztül a "Burger Expess" étlapjáról. Emiatt a hangulatról (bár nem lett jó a hangulatom)és a tisztaságról nem tudok nyilatkozni. Előre fizetve. A vállalt 60 perces szállítási idő helyett úgy kaptam meg 120 perc múlva a rendelt ételt, hogy 90 és 110 perc környékén már telefonáltam az étteremnek, hogy érdeklődjek.
Szörnyű 2018. január 25.a párjával járt itt
Régen szerettem ezt az éttermet. Mikor legutóbb itt jártam, nagyon lassú és gyenge volt a kiszolgálás, a levesnek hűtő szaga és íze volt. Egy gyors ebédre mentünk, 2 órás szenvedés lett belőle. A hely üzemeltetőjének el kelle döntenie, hogy házhozszállítással akar foglalkozni, vagy étteremként akar működi.
Szörnyű 2017. szeptember 16.a párjával járt itt
Voltam már ott, sajnos az étteremben is lassú a kiszolgálás, de max 30-45 percet kell várni a 80 perc helyett. Ha valaki ragaszkodik a helyhez, inkább személyesen látogasson el. A választék nagyon de nagyon nagy, így sajnos ki lehet fogni nem túl jó minőségű ételt ( anno egy kínai étellel faragtam rá), de vannak fantasztikus fogásaik is, mexikói ételeik első osztályúak.
Szörnyű 2017. április 9.családjával járt itt
Többször voltunk már itt, de ez volt az utolsó. Az ételek átlagosak, illetve átlagon aluliak voltak, a kiszolgálás olyan lassú volt, hogy az már felháborító. Az ételeket a megrendeléstől majdnem egy óra múlva kaptuk meg. A részeges fügével töltött pulykamell egyenesen ehetetlen volt.
Gyenge 2024. február 24., üzleti partnerrel járt itt
Több sebből is vérzik a hely. . . . 1. Étlap két külön oldalán Pacal pörkölt különböző áron, 1000ft diferenciaval. Felszolgáló nem érti a helyzetet. . . 2. Burger opciók: BBQ burger jalapeno majonézzel, Jalapeno burger BBQ szósszal. . . felhivom a figyelmét, hogy ez biztos elírás, mert ennek semmi értelme, de nem érti a kedves kiszolgáló.
Gyenge 2024. február 6.családjával járt itt
Kiszállítással, kihasználva a fél áras kiszállításos akciót, rendeltünk pizzákat, és palacsintát. Sajnos ez az alkalom sem emelt a véleményünk szintjén. Bár a piza vékony tésztás, amit szeretek, de sajnos a széle is ugyanolyan vékony, ami nagyon gáz. A pizzák ízetlenek, a tésztájuk sótlan, maga a feltét gyenge, és fűszertelen volt.
Gyenge 2019. június 27.családjával járt itt
Az ételválaszték lehetne bővebb. Az általunk megrendelt ételek bár, többnyire ízletesek voltak, mind a tálalás mind a minőség elmarad az elvárttól. A kerthelységben az árnyékolás pont a szembe világító nap ellen nem megoldott, ellenben a belső helységekben nemhogy klíma, de még ventillátor sem enyhítette a rekkenő hőséget.
Átlagos 2018. október 1.gyerekekkel járt itt
Régebben sűrűn jártunk ide, de az utóbbi időben azt tapasztaltuk, hogy a kiszolgálás rendkívül lassú. Most újra próbálkoztunk, de egyelőre nem teszünk ismét ilyet. . . . Volt svédasztalos étkezésre is lehetőség, a társaság nagyobb része ezt választotta, de voltak akik az étlapról választottak. Ezt meg is bánták.
Tonett Pub Étterem & Pizzéria Budapest a térképen
1183 BudapestRáday Gedeon u. 35.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo