Trófea Grill Étterem - Visegrádi utca Budapest

étterem, önkiszolgáló
Trófea Grill Étterem - Visegrádi utca Budapest
Trófea Grill Étterem - Visegrádi utca BudapestTrófea Grill Étterem - Visegrádi utca Budapest

Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Félpanziós ajánlat
Hotel Forrás Zalakaros

Trófea Grill Étterem - Visegrádi utca Budapest vélemények

Kiváló 2014. június 17.családjával járt itt
Anyukámnak a szülinapjára fogaltunk asztalt ebédre. A választék csodás, és újfajta ételekekkel is megismerkedhet az ember, például sushival, vagy rákkal is. De mikor hogy, mert nem mindig van minden a kínálatban. A gyümölcsös asztal is tömve van friss gyümölcsökkel, grill asztal is van, és az ember saját magának is készíthet össze egy saját menüt.
Trófea Grill Étterem - Visegrádi utca Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Visegrádi utca Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Visegrádi utca Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Visegrádi utca Budapest - Étel/ital
Átlagos 2014. június 16.családjával járt itt
Ballagási ebédre foglaltam ide június 13 pénteki kora délutánra. Már a foglalásnál kezdődtek a gondok, mivel mindkétszeri alkalommal a telefonban igen csak udvariatlan és fellengzős volt a kisasszony. Mivel 15 főre kértem előleget fizettem ahol tájékoztattak, hogy véletlenül sem lehet több a létszám egy fővel, ha mégis akarnám azt csak előtte 3 nappal változtathatom meg és ha mégsem jönne akkor is ki kell fizetnem.
Kiváló 2014. május 22.családjával járt itt
Születésnapomat ünnepeltük,többször jártunk már itt,és nagyon meg vagyunk elégedve mindennel! A személyzet kedves,figyelmes,az ételek finomak,bő választék,svédasztalos rendszerben.Nagyon kedves gesztus az étteremtől,személyzettől, hogy a születésnapost megajándékozzák egy tortával!
Kiváló 2014. január 24., kollégákkal járt itt
Kollégákkal voltunk csapatépítés zárásaként a helyen. A svédasztal választéka lenyűgöző volt, a pincérek kedvesek, segítőkészek. Az utántöltés is gyors volt, nem volt hiányunk semmiben. Itt kóstoltam először sushit és osztrigát is, szóval a kínálat rendkívül széles palettán mozgott. Csak ajánlani tudom mind családoknak, mind rendezvények lebonyolítására.
Kiváló 2013. június 7.gyerekekkel járt itt
Harmadszor jártunk az étteremben, legutóbb itt ünnepeltük a lányom születésnapját. Amikor kihozták az ajándék tortát évszámgyertyával, kis tüzijátékkal - természetesen zene kíséretében - bizony a lányom szeme könnybe lábadt. Nagyon finomak voltak az ételek, a desszertből már nem is igen tudtunk enni, csak kóstolgatni.
2013. április 5.családjával járt itt
Ami a Trófea Viságrád utcai éttermét illeti, úgy gondolom, hogy ez az étterem hozza a legháziasabb stílust. A függönyök, a sok fából készült bútor, az egész helyiség hangulata azt sugározza mintha a konyhában sok-sok nagymama készíteni az ételeket.
Trófea Grill Étterem - Visegrádi utca Budapest a térképen
1132 BudapestVisegrádi u. 50/a
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • házhozszállítás • rendezvényhelyszín • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo-V