Egy csodás vacsora

Trófea Grill Étterem - Óbuda BudapestTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest a térképen

Kiváló 2016. márciusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2016. május 17.
Egy este a Trófea Óbuda Grill Étteremben.
A családdal szokás szerint a Trófeában ünnepeltük a soron következő szülinapot.
Belépéskor rögtön aranyos fiatal hölgy fogadott és vezetett az asztalunkhoz.
Helyfoglalás után ott termett a mi pincérünk és a nagy választékból rendelhettünk italokat.
Természetesen szokásunkhoz híven mindenki mást rendelt.
Az italok perceken belül az asztalunkra került.
A nagy beszélgetés közben-majd Mi megváltoztatjuk a világot-aki megéhezet elment ételt választani.
A választás úgy történik, hogy végig nézzük a választékot- van minden mi szem-szájnak ingere-egyik finomabbnak tűnik mint a másik, a legjobban kinéző falatokból veszünk egy keveset megkóstoljuk.
3-4 féle leves, 8-10 féle főétel, sok-sok különböző köret, savanyúság és hidegtálak garmadája.
A nyers húsokat, zöldségeket és tengergyümölcseit a szolgálatkész szakácsok percek alatt elkészítik az ízlésünk szerint.
Ugyan ezt tesszük a többi finom falattal, ami legjobban ízlik abból többször szedünk.
Az ételek frissek, melegek és gusztusosak.
Evés közben az italok fogynak de a pincérek rögtön pótolják a hiányt.
Ahogy a tányérokból elfogy az étek, pillanatok alatt eltűnik az asztalról mert a személyzet bármely tagja arra jár, elviszi.
Az én kedvenceim a marhahúsleves, kacsacomb párolt káposztával, vadhús áfonya lekvárral, frissen sültek közül gomba,rák,kagyló és cápa.
Amikor az ember már alig tud mozogni megtámadja az édesség pultot ahol szebbnél szebb és finomabbnál finomabb sütik sorakoznak.
A gyümölcs sarok se maradhat ki, évszaktól függően, mindig felsorakozik 8-10 féle gusztusos falat.
Természetesen egy kis kávéval- többféle közül lehet választani-fel lehet éleszteni az evéstől elfáradt
elmét.
A kisgyerektől az idősebb vendégig mindenki megtalálja a fogára valót.
Ekkor jön az este egyik fénypontja, eloltódnak a lámpák és meghozzák a szülinapi tortákat tűzijátékkal a tetején, közben szól a " Boldog születésnapot" és mindenki tapsol, megható és aranyos.
Még csipegetünk a kedvenc fogásainkból lekortyoljuk italunkat és kérjük a számlát.
A számla szinte rögtön érkezik, nincs meglepetés az előre ismert összeget fizetjük attól függetlenül mit és mennyit tudtunk bepakolni a bendőnkbe- egy kis segítség, hogy mindenki vigyen egy ilyen csodás vacsorához valamilyen emésztést segítőt-.
Távozásnál kedvesen búcsúznak tőlünk és megemlítik, hogy máskor is látogassuk meg éttermüket, Mi meg is tesszük.
Vidáman jó lakottan, de kicsit fáradtan indulunk haza és már tervezzük következő látogatásunk forgató könyvét.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló

Trófea Grill Étterem - Óbuda további értékelései

2023.07.11barátokkal
Mivel eredetileg nem ide terveztük a szülinapi bulit, de helyhiány miatt itt töltöttük el a bulinkat. Nem bántuk meg. Jók voltak a kaják, és a kiszolgáló személyzet is remek volt. Csak ajánlani tudom másoknak is. Remek estét töltöttünk el itt az étteremben.
2021.10.16barátokkal
Gyakran jártunk erre a helyre. Nagyon sok családi ünnepet ide szerveztünk. Az esküvői ebédet is itt tartottuk meg, amiért egy meghívót kaptunk ajándékba, 2 személy részére, amit egy év múlva lehetne felhasználni. Ez nagyon szép gesztus volt a Trófea vezetőség részéről. Viszont betegség miatt, nem...
2021.09.12barátokkal
Mivel már többször jártam az étteremben ezért a névnapomra meglepett a trófea grill Óbuda egy névnapi vacsorával. A köszöntésnek nagyon örültem és kaptam egy tortát is ami nagyon meghatott. Minden nagyon jó volt és a barátaim is jól érezték magukat. Még biztos hogy meglátogatjuk ezt a helyet és...
Gotthard Hotel Szentgotthárd - Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
2025.03.17-ig
Gotthard Hotel Szentgotthárd
Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag fürdőbelépővel
Senior csomag fürdőbelépővel
Hotel Szieszta Sopron
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa