Budapesti Unitárius Templom Budapest

2024.12.30-ig
Barrico Thermal Hotel Demjén

Budapesti Unitárius Templom Budapest vélemények

Érdekes 2024. március 29.egyedül járt itt
Ez a gyönyörű neogótikus lakóépület az V. kerületben, kb. félúton a Szent István körút és a Szent István Bazilika között egy templomot rejt magában. A Nagy Ignác utca felőli bejárat felett olvasható, hogy Unitárius Templom, egyébiránt meg azért tudtam a templom létezéséről már vagy 30 éve is, mert lakott itt egy főiskolai évfolyamtársam, magam is a közelben lakom, így gyakorta sétálok errefelé, de a templomban korábban még nem jártam.