4,8
az 1 csávolyi étterem közül
étterem, családi
Texas Étterem Saloon CsávolyTexas Étterem Saloon Csávoly
Texas Étterem Saloon Csávoly

Katarina Birtok Nemesnádudvar - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Katarina Birtok Nemesnádudvar
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja

Texas Étterem Saloon Csávoly vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. január 2.gyerekekkel járt itt
Hangulatos étterem, finom, jól elkészített ételekkel. A "menü" fogalma jó értelemben eltér az általam megismert éttermekhez képest, hiszen nagy adagot adnak, és nagyon finomat! A kiszolgáló gyors,figyelmes és kedves volt. Az étterem minden helyisége maximálisan ki van használva, de pont ettől lesz családias hangulatú. Ha máskor erre járunk, biztosan útba ejtjük majd!
Kiváló 2015. december 26.gyerekekkel járt itt
Random álltunk meg családommal Karácsony másnapján Szegedre tartva, mert megéheztünk és nem igazán volt nyitva semmi. . . milyen jól tettük! ! Bár óvatosságból inkább menüket és hamburgereket kértünk, nagyon meg voltunk elégedve a minőséggel, ár/érték arányban verhetetlenek!
Kiváló 2015. november 24.barátokkal járt itt
Már kétszer is jártunk az Étteremben (előtte még soha). Környékbeli barátaink ajánlották. Az étel ízletes volt, a kiszolgálás figyelmes és gyors. Külön kiemelendő, hogy a személyzet a második alkalommal már emlékezett ránk. Mindenkinek ajánlom, akik a baja-szegedi úton megéheznek vagy megszomjaznak.
Texas Étterem Saloon Csávoly - Belső
Kiváló 2015. március 10.gyerekekkel járt itt
A belső hangulatos kialakítás tükrözi a régi Magyar és Texas hangulatát.
Az ételek finomak az adagok nagyok. A tálalás egyszerű de mégis megkapó.
A kiszolgálás udvarias,gyors és az étkezés végén mindig visszajelzést kérnek. Maga az ételek íze első osztályú.
Ha valaki jól szeretne lakni és szereti a finom Texas ízeket, akkor csak ajánlani tudom. Örülök hogy itt is járhattam.
Kiváló 2014. október 15.családjával járt itt
Nagyon hangulatos, megkapó külső és belső környezet. Igényes berendezés! (még a mellékhelyiségek is) Rendkívül finom ételek, hibátlan tálalás, segítőkész, kedves személyzet, gyors kiszolgálás. Mindenképpen pozitív élmény volt az ott eltöltött idő -talán ennek is köszönhető, hogy már többször betértünk egy-egy ebédre, az első "találkozás" óta. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Texas Étterem Saloon Csávoly - Étel/italTexas Étterem Saloon Csávoly - BelsőTexas Étterem Saloon Csávoly - Belső
Kiváló 2014. október 2.gyerekekkel járt itt
Nagyon szuper hely! A kiszolgálás remek,udvariasak a felszolgálók és barátságosak. Az ételek finomak és gusztusosan van tálalva. Hangulatos hely,amely alkalmas bármilyen rendezvény lebonyolítására. Variálható az étel,ha valamit változtatni szeretnél. Nagyon rugalmasak,jó kedvűek. Mi családdal és barátokkal szoktunk menni. Ajánlani tudom mindenkinek :)
Kiváló 2014. január 4.egyedül járt itt
Ha látványos környezetben, remek hangulatú étteremben, rendkívül baráti áron szeretne étkezni családjával vagy barátival, akkor ajánlom ezt a nagyszerű éttermet, ahol a kiszolgálás kifogástalanul minőségi. Aki egyszer betér, annak egy élmény lesz az ott eltöltött idő. Szívből ajánlom mindenkinek!