Bonita Apartman Hotel Cserkeszőlő

Bonita Apartman Hotel Cserkeszőlő
Bonita Apartman Hotel CserkeszőlőBonita Apartman Hotel Cserkeszőlő
Bonita Apartman Hotel CserkeszőlőBonita Apartman Hotel Cserkeszőlő

Bonita Apartman Hotel Cserkeszőlő bemutatkozása

A Bonita Apartman Hotel Cserkeszőlőn található, 120 kilométerre Budapesttől, a 44-es főút mellett. A szálloda a Gyógy-és Strandfürdő mellett helyezkedik el, 67 kényelmes szobával, frissítő szolgáltatásokkal, közvetlenül a szobákba bevezetett termálvízzel.

3Szolgáltatás
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Bonita Apartman Hotel Cserkeszőlő vélemények

2015. szeptember 5.családjával járt itt
4nap 3 éjszakát töltöttünk el itt. az idő szuper volt,amit így utólag megállapítva mázli,mert egyébként nincs nagyon mit csinálni sem a szálláshelyen,sem a ,,faluban". A szálláshely tiszta volt,a személyzet kedves. A ,,klíma" és a wifi elérhetőség hagy kívánnivalót maga után. Maga a szálláshely viszont kedvezett a 3,5 éves fiamnak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2015. július 29.a párjával járt itt
Első alkalom, hogy itt jártam. A menedzsment nincs a tudása magaslatán, az alkalmazottak munkájának összehangolás nem nagyon sikerült. Fél kettőkor még nem volt kitakarítva a szoba és több dolog volt beírva a leltárba, ami nem volt, meg kellett kifogásolni. Kapkodás, az egyik takarítónő a kérdésünkre igen nyeglén válaszolt.
Bonita Apartman Hotel Cserkeszőlő - Környék
2014. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
Tavaly töltöttünk itt néhány napot gyerekeinkkel. A debreceni Auchan áruházban " fűztek be minket egy akciós ajánlattal, mivel szeretjük a hosszú hétvégéket fürdéssel egybekötve eltölteni, így belementünk, hogy meghallgatjuk az előadást is, amit ott tartottak, cserébe olcsóbb lett a pihenés.
Bonita Apartman Hotel Cserkeszőlő - Külső kép
2014. február 18.a párjával járt itt
2014,január 20-22. között töltöttünk itt 3 napot. Nagyon jól éreztük magunkat a szálloda nagyon kellemes. Ami rossz volt, hogy részt kellett venni egy 3 órás fejtágítón, ahol üdülési jogot szerettek volna mindenáron ránk erőltetni, egész délelőttünk elment a három napból.
Kiváló 2015. november 5.gyerekekkel járt itt
Az őszi szünetben töltöttünk 3 napot az apartmanban. Visszatérő vendégek vagyunk. Mindig jól érezzünk magunkat. A családi apartman igazán tágas, tiszta és kényelmes. Egyedül a konyha felszerelése volt "szegényes" az edényeket illetően. Az ár megfelelő, s különösen nagyon jó, hogy a gyógyfürdőbe ingyenes belépésre van lehetőség.
Kiváló 2015. augusztus 28.családjával járt itt
1,5 éves gyerkőccel töltöttünk itt 4 napot augusztusban, nyugodt szívvel tudom ajánlani kisgyermekes családoknak, nekünk nagyon tetszett! Az apartman gyönyörű, tágas, igényes. Takarítani valóban nem jönnek, de van felmosó és seprű, úgyhogy tartható a rend. :) A kültéri medencék melegvizesek, főleg a gyermekmedence, felesleges is átmenni a fürdőbe jó idő esetén (mi megbántuk).
Kiváló 2015. február 5.a párjával járt itt
Mi a férjemmel már évek óta vissza járunk. Kedves személyzet,tiszta kényelmes szobák . ízletes ételek igazi pihentető napok várnak ránk! Mindig meglepnek valami újdonsággal ami külön jól esik. gondolok itt a kemencében sült finomságra amivel legutóbb vártak bennünket. a kis halastó közepén a padon igazi romantikus órákat töltöttünk. Nagyon szeretjük az itt töltött napokat köszönet érte.
Bonita Apartman Hotel Cserkeszőlő - Külső kép
Kiváló 2014. szeptember 14.a párjával járt itt
Párommal jártam itt a Bonita Apartman Hotelben,felejthetetlen hétvégét töltöttünk itt. A recepción rendkívül kedvesen fogadtak bennünket,a szoba szépen berendezett és tiszta volt,minden igényt kielégítően. A hotel udvarán szép tavacska volt,kacsák úszkáltak benne. Az étterem néhány perc gyaloglásra volt,változatos és bőséges étkezési lehetőséggel.
Kiváló 2014. július 20.a párjával járt itt
Nem először voltunk itt, a vendéglátásban és a helyben még soha nem csalódtunk! Nagyon tágasak, klasszak az apartmanok! A medencét is és a mellett lévő bárt is szeretjük! Pünkösdkor voltunk, az elmaradt lovaskocsizásért egy ingyen ebéddel kárpótoltak bennünket! A vendégváró pálinka sem semmi!
Bonita Apartman Hotel Cserkeszőlő - Környék
Kiváló 2014. július 6.gyerekekkel járt itt
Nagyon szuper a pihenésre tökéletes minden. Nagyon tetszett a családnak a környezet, a tó , a vadkacsák, teknősok, a kis tó, amely a nyugalom szigete is egyben. Gyerekeseknek kimondottan élmény a szállás. A strand közelsége is pozítív. Felnőtteknek a szauna a plussz élmény. Örülünk, hogy itt lehettünk.