Csekő Kávéház & Gyorsétterem Debrecen

2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Csekő Kávéház & Gyorsétterem Debrecen vélemények

Átlagos 2024. január 7.egyedül járt itt
Nos. . lenne még mit javítani bőven. . A fonott székek kényelmetlenek, mert nincs karfa rajta. Az ablakokon semmi függöny. Jó lenne ha elhúzható is lenne. De ha az ablakhoz űlsz, az arcodba süt a nap. Én csak oda szeretek. . . Mivel innen belátok mindent. Meghittebb lenne,, meg olyan szempontból is, hogy a kinti ember nem nézné ki A szádból a falatot.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Átlagos 2023. augusztus 10.egyedül járt itt
Ritka eset, hogy az ember egy pacalpörkölt reményével megy be egy helyre és egy mangófagyival jön ki. Márpedig pont ez történt velem tavaly augusztusban a Csekő kávéházban. Mondta az egyébként kedves pultos, hogy pörkölt műfajban csak sertésből készült van, az nem vonzott annyira. A mangó fagyi nem volt egetverő, nem esküdnék meg hogy mangóból készült.
Csekő Kávéház & Gyorsétterem Debrecen - EgyébCsekő Kávéház & Gyorsétterem Debrecen - EgyébCsekő Kávéház & Gyorsétterem Debrecen - EgyébCsekő Kávéház & Gyorsétterem Debrecen - EgyébCsekő Kávéház & Gyorsétterem Debrecen - Egyéb
Kiváló 2018. június 27.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól megközelíthető helyen, a Malompark szomszédságában, saját parkolóval várja az étterem vendégeit. Választható menü is, de sok más ételből kielégíthetjük étvágyunkat. Ezen kívül sütemények, desszertek, torták ínycsiklandozó választéka kelleti magát a pultokban. Kellemes kiszolgálás, kedves, udvarias dolgozók lesik kívánságainkat.
Kiváló 2017. május 7.egyedül járt itt
Kellemes hely, minden nap menüvel, gazdag választék, gyors kiszolgálás. Könnyen meg lehet közelíteni, saját ingyenes parkolója van.
Átlagos 2016. december 27.egyedül járt itt
Hetenként többször elgurulok előtte, most hogy a karácsonyi beszerző körúton vagyok, be is térek. Jó helyen van, könnyen megközelithető, parkolni már nem egyszerű, csak a sugárúton vagy a Malom park alatt. Érdekes hely az tény. Enni jöttem volna a gyorsétterembe, de egy cukrászdában találom magam, mire leesik, hogy a bejárat a kávéház és hátul lehet enni.
Csekő Kávéház & Gyorsétterem Debrecen - Külső képCsekő Kávéház & Gyorsétterem Debrecen - Külső képCsekő Kávéház & Gyorsétterem Debrecen - Külső képCsekő Kávéház & Gyorsétterem Debrecen - Étlap/itallapCsekő Kávéház & Gyorsétterem Debrecen - Étel/italCsekő Kávéház & Gyorsétterem Debrecen - Étlap/itallapCsekő Kávéház & Gyorsétterem Debrecen - Étel/italCsekő Kávéház & Gyorsétterem Debrecen - Étel/italCsekő Kávéház & Gyorsétterem Debrecen - Étel/ital