Báró Eötvös Loránd Turistaház étterme Dobogókő

2,5
a 3 dobogókői étterem közül
étterem, szálláshely étterme, vendéglő
Báró Eötvös Loránd Turistaház étterme Dobogókő
Báró Eötvös Loránd Turistaház étterme DobogókőBáró Eötvös Loránd Turistaház étterme Dobogókő

Báró Eötvös Loránd Turistaház étterme Dobogókő bemutatkozása

A hely ideiglenesen zárva tart!

Cardoner Hotel Pilisszentkereszt - Legjobb ár
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt

Báró Eötvös Loránd Turistaház étterme Dobogókő vélemények

Kiváló 2016. szeptember 26.barátokkal járt itt
Tulajdonos váltás volt nem olyan rég. Látható is a változás. Elégedett vagyok mindennel. Hangulatos a hely és finom az étel. A kiszolgálók kedvesek és segítőkészek. A csokis-meggyes rétest senki ne hagyja ki. Több bográcsban, különböző ételeket készítettek az épület előtt. A pacal kicsit drága volt, de a többi étel megfizethető.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 120 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3010 feltöltött kép
2016. július 6.gyerekekkel járt itt
Csodálatos ,gyönyörű kilátás,körpanoráma,hely,a Földünk szivcsakrája -ezért is nevezik Dobogókőnek-azt ember feltöltődni jön ide és utána finomakat enni. Rám szakadék megmászása után ,úgy döntöttünk eszünk ,egy bőséges ,laktató ételt és betérünk, éhes vándor megpihen a turistaházban és jót eszik.
Báró Eötvös Loránd Turistaház étterme Dobogókő - Külső képBáró Eötvös Loránd Turistaház étterme Dobogókő - BelsőBáró Eötvös Loránd Turistaház étterme Dobogókő - BelsőBáró Eötvös Loránd Turistaház étterme Dobogókő - Étel/italBáró Eötvös Loránd Turistaház étterme Dobogókő - Étel/italBáró Eötvös Loránd Turistaház étterme Dobogókő - Étel/italBáró Eötvös Loránd Turistaház étterme Dobogókő - Belső
Szörnyű 2016. június 27.gyerekekkel járt itt
Dobogókői kirándulásunk alatt megéheztünk, először a zsindelyesbe mentünk, de úgy döntöttünk, hogy még megnézzük a csodálatos panorámát amit a dunakanyar nyújt. Akkor láttuk meg az Eötvös túristaházat ahol bográcsba főtt több jó illatú étel is. A tábla szerint halászlé,bográcsgulyás,vaddisznópöri,pacal,szarvaspörkölt.
Szörnyű 2016. április 12.a párjával járt itt
Két évvel ezelőtt voltunk itt, akkor is értékeltem. Annyi a különbség, hogy akkor csak jót tudtam írni. Hétvégén ismét szerettünk volna egy jó bográcsos ételt enni. A bogrács őrzők közölték, hogy már új tulaj van, ezért nincs már tábla a bográcsokon, hogy melyik milyen étel. Mivel nagyon hideg volt a turistaházban ettük/volna!
Báró Eötvös Loránd Turistaház étterme Dobogókő - Külső kép
Szörnyű 2016. február 21.a párjával járt itt
Tavasszal voltunk, bográcsban készült ételre vágytunk. Minden klappolt. Tegnap újfent felruccantunk. A személyzet kinézett az étteremből. 20 perc alatt egyik sem kérdezte meg, hogy minek mentünk. Ha ez így marad, bezárhatják ismét a kócerájt. Átmentünk a Platánba, ott szeretik a vendéget.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. szeptember 4.a párjával járt itt
Családdal érkeztünk,délben a legnagyobb csúcsidőben. Talán ezért egy kissé döcögős volt a kiszolgálás,de az ételek finomsága,és mennyisége feledtette ezt. Külön tetszett hogy a szabadtéren 4 nagy kondérban főttek a különféle gulyások,és bele lehetett kukkantani a leendő ebédbe. A személyzet kedves volt,az adagok nagyok. Összességében azt kaptunk amit vártunk.
Kiváló 2015. augusztus 8.a párjával járt itt
Pár éve mondhatni "véletlenül" vetődtünk ide - ami persze nem igaz, valójában szó szerint mentünk az orrunk után, a fenséges illatokat hű kutya módjára követve tértünk be a menedékház éttermébe. Sem akkor, sem azóta sok-sok alkalommal nem csalódtunk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. június 28., csoporttal járt itt
Hétvégén túráztunk a barátainkkal a Dobogókőn , kellemes volt az időjárás. Szerencsénk volt kedvező időjárás miatt egésznap ott voltunk. délben a Báró Eötvös Loránd Turistaház éttermében ebédeltünk. Kedvesek voltak a személyzetek , még a WC -nél is nagy tisztaság volt. Ottani takaritók barátságos és szolgálatkészségesek.
Báró Eötvös Loránd Turistaház étterme Dobogókő - Külső képBáró Eötvös Loránd Turistaház étterme Dobogókő - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2015. április 24.a párjával járt itt
A párommal túráztunk a Dobogókőn, de elfogyott a vizünk, ezért betértünk a turistaház éttermébe. Ha már ott voltunk, rendeltünk 1-1 jégkrémszeletet is (650Ft). Néhány éve rossz tapasztalatokkal távoztam az étteremből, ezért most csak a jégkrémet mertük bevállalni.
Báró Eötvös Loránd Turistaház étterme Dobogókő - Étel/italBáró Eötvös Loránd Turistaház étterme Dobogókő - Külső kép
Kiváló 2015. február 12.a párjával járt itt
A hétvégén olyan jó idő volt, hogy kedvünk lett egy kicsit levegőzni. Dobogókőre esett a választás, mert közel lakunk. Kellemes meglepetés volt, hogy szabad tűzön főztek és többféle ételt. Ráadásul lehet kis adagot is választani. Mi nagy adag korhely babgulyást választottunk. Nagyon finom volt és jó sűrű, érezni lehetett rajta, hogy bográcsban készült.
Báró Eötvös Loránd Turistaház étterme Dobogókő - Külső kép